Zakup oświetlenia do kościoła

Razem z moim ojcem od wielu lat prowadzę firmę, która montuje przeróżne lampy w różnych instytucjach. W ostatnich latach często współpracujemy z różnymi organizacjami religijnymi i staramy się, aby w ich świątyniach znalazły się lampy energooszczędne.

Zastosowanie oświetlenia w kościele

oświetlenie kościołówPrzy każdym zleceniu staramy się jak najlepiej wczuć w potrzeby klienta i dobrać odpowiednie elementy do wyposażenia świątyń. Ważne jest, aby oświetlenie kościołów rozpoczęło się od doboru lamp i ich lokalizacji. Różnica oświetlenia jest szczególnie widoczna przy świątyniach o architekturze barokowej lub gotyckiej, jak i przy kościołach współczesnych. Przy każdym zleceniu staramy się wpasować w architekturę danej świątyni. W kościołach współczesnych często montujemy oświetlenie podłogowe, led oraz różnego rodzaju lampki i naświetlacze w nawach bocznych oraz w kruchtach. W świątyniach tradycyjnych, przy okazji remontów również staramy się wprowadzić nowoczesne udogodnienia, jednak nie rezygnujemy całkowicie z oświetlenia w postaci żyrandoli oraz mosiężnych lamp. Jeżeli jest to możliwie, wymieniamy kinkiety oraz reflektory na bardziej energooszczędne i staramy się dostosować oświetlenie do nawy głównej danej świątyni. W każdym przypadku indywidualnie uzgadniamy wszystkie etapy realizacji inwestycji, a montaż oświetlenia zaczynami od ustalenia lokalizacji nowych materiałów. Wówczas, zmieniamy bądź zakładamy zupełnie nowe elementy w kruchtach bądź w prezbiterium i nawach, tak, aby zachować niepowtarzalny klimat tego miejsca.

Nasza praca polega na dostarczaniu nowych, energooszczędnych rozwiązań do świątyń. Dzięki temu, ekologiczne rozwiązania są coraz bardziej powszechne w różnych instytucjach, a nowe kinkiety, lampy oraz reflektory pomagają wiernym zachować atmosferę skupienia i modlitwy.