klimatyzacja

Uporczywe mieszkanie na szczycie wieżowca

Kiedy wprowadzaliśmy się z mężem do naszego nowego mieszkania nie spodziewaliśmy się, że mieszkanie będzie tak nieprzyjemne latem. W gruncie rzeczy nawet gdyby ktoś nas przed tym ostrzegł to raczej i tak byśmy się na nie zdecydowali.

Mieszkanie na szczycie wieżowca ma swoje plusy i minusy takie jak częsty serwis klimatyzacji

klimatyzacjaZ naszą zdolnością kredytową nie mogliśmy niestety zbytnio wybrzydzać. Jednak kiedy przyszły pierwsze gorące dni byliśmy zupełnie zaskoczeni. Mieszkaliśmy na ostatnim piętrze i to od nasłonecznionej strony. Upały był nie do zniesienia do tego stopnia, że po dwóch tygodniach zdecydowaliśmy się na montaż klimatyzacji. Niestety nie byliśmy jedynymi z takim pomysłem. Przy trwających już od ponad dwóch tygodni upałach każdy serwis w promieniu dwudziestu kilometrów był zajęty. Nie znaleźliśmy w Warszawie ani jednego, który zechciał nam pomóc. Bardzo wtedy żałowaliśmy, że nie dzwoniliśmy do serwisu zaraz na samym początku tylko zwlekaliśmy nie wiadomo po co. W tej chwili klimatyzacja była wręcz naszym marzeniem. Osobiście dzwoniłam do serwisu i prosiłam, że jeśli przyjadą jeszcze dziś do dorzucimy dodatkowe sto złotych. Niestety i tym razem nie byliśmy wyjątkiem. Panowie mieli same takie propozycje. Ostatecznie po kolejnych trzech dniach przyjechał wreszcie serwis klimatyzacji warszawa. Zamontowali klimatyzację w przeciągu dwóch dni i wreszcie mogliśmy odetchnąć z ulgą.

Co ciekawe jeszcze tej nocy spadł deszcz i zrobiło się dużo chłodniej. Nie przejmowaliśmy się jednak tym. Wiedzieliśmy, że upały wrócą i z cieszyliśmy się, że wreszcie jesteśmy do nich przygotowani.