usługi budowlane

Remont instalacji elektrycznej i usługi budowlane

W każdym pomieszczeniu, a już w każdym budynku jest instalacja elektryczna. U mnie nie było żadnego wyjątku. Jakoś ostatnio coś mi tam się działo z tą moją instalacja elektryczną w moim mieszkaniu.

Grudziądzkie usługi budowlane  po znajomości

usługi budowlane Raz miałam prąd, a raz go nie było. Dzwoniłam z tym do mojego dostawcy prądu, ale oni stwierdzili, że przesył energii elektrycznej jest jak najbardziej w porządku, że to nie po ich stronie jest wina, tylko, że pewnie mam coś nie tak z instalacją elektryczną. Powiedzieli, że powinnam wezwać elektryka, by sprawdził mi wszystko. Musiałam go ściągać aż z Torunia, gdyż mieszkam pod miastem jakieś pięć kilometrów. Po przejrzeniu kawałka instalacji, stwierdził, że konieczna będzie wymiana całej instalacji elektrycznej i powinnam znaleźć dobry zakład budowlany, tak by mi tą instalację całą wyciągnęli ze ściany, tak by nie niszczyć zbyt dużo. Nawet był taki miły, że zaproponował usługi budowlane Grudziądz swojego szwagra, ponieważ on ma firmę budowlaną i jest znakomitym fachowcem. Pomyślałam czemu nie, jeśli mam teraz szukać firmy budowlane po mieście, to wolę wykonać jeden telefon i będę miała z głowy.To dla mnie było bardzo wygodne. Jego firma budowlana też była z Torunia, więc przyjechali do mnie bardzo szybko i zaczęli kuć ściany, tak by dostać się do całej instalacji elektrycznej. W ciągu jednego dnia ją wyciągnęli. Zanim to zrobili musiałam zabezpieczyć wszystkie rzeczy, które akurat stały tam gdzie kuli mi ściany. Zazwyczaj po prostu przenosiłam do innego miejsca.

Wszystkie te prace musiały się rozpocząć i zakończyć dość szybko, tak bym mogła spokojnie pojechać do mojej siostry do Grudziądza w odwiedziny. Po wyciągnięciu całej instalacji elektrycznej, elektryk założył nową, a jego szwagier dokończył prace wykończeniowe i nawet mu wyszło.