biuro na godziny

Prowadzenie własnej firmy a biuro na godziny

Kiedy moja firma się rozrastała to bardzo mnie to cieszyło. Przecież rozwój to więcej klientów, większe zarobki, lepsze perspektywy. Jednak nie pomyślałam o tym, że będzie to dla mnie także dużo więcej pracy i wysiłku.

Gdy biuro na godziny nie wystarcza

biuro na godzinyCzęsto pracowałam ponad siły, żeby ze wszystkim się wyrobić. Nie podobało mi się to, jednak nie miałam wyjścia. Szczególnie przerosła mnie pełna księgowość. Nigdy nie była to moja mocna strona, jednak to już jest zupełny koszmar. Mam chyba tonę papierów do wypełniania i nie wiem kompletnie co z nimi zrobić. Poza tym mam jedynie Wrocławskie biuro na godziny, więc nie mam gdzie z tym spokojnie usiać i poczytać o tym, a w domu zawsze znajdzie się coś innego do roboty, i tak czas zlatuje. Nie lubię pracować w domu, wole już być w rozjazdach u klientów. Sprawdziłam czy jakieś inne wirtualne biuro oferowałoby mi pomoc księgowa, jednak w tym zakresie nie było żadnego. Wszyscy mogli mi najwyżej robić zwykłe rozliczenia, a nie takie pełne i specjalistyczne. Musiałam szukać dalej. Nie mogłam sobie pozwolić, żeby samodzielnie się wszystkim zajmować, bo nie wyrobiłabym się z czasem, chyba, ze doba miałaby czterdzieści osiem godzin. Mimo to byłabym przemęczona, i niewydajna w pracy. To nie byłoby dobre rozwiązanie. Dlatego też stwierdziłam, że potrzebne będzie mi biuro rachunkowe. Wolę zapłacić fachowcom ale mieć ten problem z głowy. Pełna księgowość to nie przelewki. To prawdziwy koszmar. Na pewno sama nie dam się do tego zaciągnąć, żeby to robić.

 

Nie będę miała wtedy czasu na nic, więc znalazłam takie osoby, które zrobią wszystko za mnie. Biuro rachunkowe na pewno mi we wszystkim pomoże i będą z tego zadowolona. To był dobry wybór.