Opakowania od producenta – folia stretch

Folia stretch producent mówi „zapakuj co tylko zechcesz”. Jakość materiałów w produktach do pakowania jest ważniejsza niż Ci możesz sobie to wyobrazić. Specjalnie na potrzeby polskiego rynku, produkujemy mocne i wytrzymałe folie stretch, które mają za zadanie wytrzymywać warunki transportowe. Folia stretch jumbo jest wynikiem opracowania mocnych wiązań chemicznych, przez co przesyłki są dobrze zabezpieczone przed otarciami i przypadkowym zrywaniem folii w trakcie transportu.

folia stretch producentNasza firma uznawana jest jako najwyższej jakości producent folii stretch na skalę całego kraju. Wykonujemy produkty na eksport, przez co produkcja na masową skalę pozwala obniżyć ceny aby były atrakcyjne i opłacalne w konsumpcji.
Wytwarzanie materiałów do pakowania jest naszą pasją i mamy zaplecze badawcze, które ma za zadanie testować i doskonalić powstałe już wyroby. Wysoka jakość sprawia że docieramy do klientów z całej Europy. Logistyka i obsługa służy każdemu. U nas zakupisz od pojedynczej belki folii stretch po ilość hurtową wedle własnego uznania.
Szanujemy każdego odbiorcę, dlatego zapraszamy do naszego sklepu internetowego w którym prowadzimy sprzedaż detaliczną naszych produktów. Dla odbiorców hurtowych, przygotowaliśmy specjalny program, oferujący atrakcyjne rabaty na nasze produkty.

Dla hurtowych zakupów folii stretch, oferujemy w bardzo niskiej cenie specjalnie przygotowany produkt dla wymagających klientów. Taśma pakowa, która pozwala na mocne i solidne zabezpieczenie pakunków transportowanych. Taśma jest odporna na czynniki atmosferyczne i w przypadku śliskich nawierzchni po oderwaniu nie zostawia śladów. Taśma jest gruba i nierwąca w trakcie pakowania. Dodatkowo taśma ma wytrzymały klej własnej produkcji, który jest głównym atutem naszej taśmy pakowej.