naprawa laptopów

Naprawa laptopów i praca pisarki

Od dziecka lubiłam pisać przeróżne opowiadania. Miałam do tego naprawdę dużą wyobraźnię, czasem na kartach zeszytu tworzyłam całkiem nowy świat. Nie byłam więc zdziwiona, że moje wypracowania z polskiego były najlepsze z całej klasy, a maturę z polskiego zdałam na sto procent.

Pisarska przygoda z naprawą laptopów

naprawa laptopów

Dzisiaj pisanie jest moim hobby i pracą, piszę bowiem opowiadania dla dzieci. Pamiętam, że gdy zaczynałam moją przygodę jako pisarka, wszystkie opowiadania spisywałam do zeszytu, a następnie taki rękopis oddawało się do drukarni, a tam dopiero tworzyli z tego książkę. Obecnie wszystko wygląda inaczej. Teraz masz swojego laptopa i tekst piszesz od razu w wersji cyfrowej. Musisz go wszędzie ze sobą nosić, co jest uciążliwe jeżeli udajesz się pisać do parku, a jaki jest problem, gdy potrzebna jest ci naprawa laptopów! Wiem bo sama przekonałam się na własnej skórze. W pewne słoneczne popołudnie jak zawsze udałam się popisać do parku. Szłam w najlepsze z moim laptopem pod pachą gdy jakiś niepoważny rowerzysta wjechał z impetem we mnie, laptop wypadł mi z ręki, roztrzaskał się i moja cała praca przepadła. Musiałam spojrzeć na faceta takim wzrokiem, że aż się przestraszył bo zaczął od razu przepraszać i wołać, że ma serwis komputerów więc wszystko naprawi. W zasadzie rozśmieszyło mnie jego przerażenie, ale wolałam się nie śmiać, aby atmosfera się nie rozluźniła i ta cała obiecana naprawa laptopów nie poszła w zapomnienie, a koleś nie odjechał zostawiając mnie z kawałkami plastiku, które jeszcze chwilę temu były moją książką o zapomnianym przez świat królestwie wróżek. Na szczęście facet miał naprawdę serwis laptopów w Szczecinie i wraz z nim do niego pojechałam.

Po tygodniu mój sprzęt wrócił do moich rąk, a ja mogłam dalej pisać. Nieznajomy również zrobił wszystko, abym nie straciła danych gdyż rozumiał na czym polega moja praca. Nawet wymieniliśmy się rowerami i niekiedy udajemy się razem na kawę.