Najlepsze usługi projektowe i poligraficzne

Wykonując naklejki i wizytówki staramy się podchodzić w sposób indywidualny do realizacji każdego zamówienia. Każde zlecenie jest dla nas równie ważne. Chcemy zaspokoić nawet najbardziej specyficzne potrzeby i wymogi naszych zleceniodawców. Dlatego zapewniamy naszym klientom gwarancję wykonania naszych usług na najwyższym poziomie i w pełni profesjonalnie. Zrobione naklejki oraz wizytówki.

naklejkiNaszywki również wykonujemy bardzo solidnie, rzetelnie i sumiennie. W naszej ofercie znajdziesz bogatą ofertę wzorów. Po otrzymaniu projektu graficznego, proponujemy błyskawiczną wycenę. Jeżeli cena została zaakceptowana przez klienta, przystępujemy do wykonania danego zlecenia. Jeśli nasz projekt został zatwierdzony, w ciągu kilku dni wysyłamy do Ciebie produkt. Do naszych usług należy także wykonywanie emblematów. Oferujemy szeroki wybór wzorów. Etykiety (naklejki) pozwalają na łatwe i skutecznie rozpoznanie konkretnego produktu lub też zidentyfikowanie jego zawartości. Stosowane są na szeroką skalę w marketingu oraz public relations. Mogą zostać wykonane z folii lub z odpowiedniego papieru.
Łódź jest miastem, w którym mamy możliwość wykonania w pełni profesjonalnego bindowania. Druk cyfrowy obecnie łączy się bezpośrednio z oprawianiem druków.
Technologie cyfrowe pozwalają na bezpośredni wydruk przesyłanych do urządzenia materiałów. Przesyła się je w postaci danych komputerowych. W ten sposób możemy łatwo wyeliminować m.in. naświetlanie blach drukarskich, klisz oraz kalibrowanie maszyn.
Druk cyfrowy jest metodą, dzięki której przy użyciu specjalnej maszyny drukarskiej, możemy uzyskać bezpośrednio profesjonalny obraz, na bazie danych komputerowych, które zostały przesłane do odpowiedniego urządzenia. Pozwala skutecznie skrócić czas realizacji danego zamówienia do minimum oraz zaoszczędzić na jego wykonaniu.

Nasza firma posiada nowoczesne maszyny drukarskie, które są obsługiwane przez wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Zamówienia wykonujemy zarówno dla firm, jak i indywidualnych klientów.
Już dzisiaj zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usługi.