Montaż drzwi przebiegł sprawnie

 

Jestem w trakcie remontu z mężem naszego wymarzonego mieszkania. Otrzymaliśmy je od naszych rodziców. Zrobili nam spora niespodziankę bo zupełnie się tego nie spodziewaliśmy. Nasze rodziny są zamożne ale nie mieliśmy pojęcia, ze szykują dla nas taki prezent z okazji ślubu. W trakcie uroczystości dostaliśmy spory karton opakowany w piękny papier. Nie wiedzieliśmy co w nim jest.

Specjalista polecił nam ładne drzwi

drzwi na wymiar łódźPrezent rozpakowaliśmy dopiero nad ranem jak skończyło się wesele. W pudle było kilka kartonów coraz mniejszy i na samym końcu był kluczyk z adresem. Okazało się, ze rodzice kupili nam mieszkanie na nowym osiedlu. Kiedy je zobaczyliśmy bardzo nam się spodobało. Znajdowało się w pięknej okolicy. Musieliśmy je wyposażyć we wszystkie meble, drzwi nic w tym mieszkaniu nie było. Lubimy takie wyzwania wiec od razu wzięliśmy się do pracy. Postanowiliśmy w którym pokoju co będzie się znajdować i dzięki temu łatwiej było nam to wszystko ogarnąć. Podobała mi się nasza sypialnia. Była duża, przestronna. Postanowiliśmy zamówić do niej drzwi wewnętrzne łódź. Zależało nam żeby te drzwi były przesuwne i chowały się w ścianie. Nie chcieliśmy żeby zabierały nam te drzwi dużo przestrzenie a przy ścianie zawsze można było coś dzięki temu postawić. Skontaktowaliśmy się z dobrą firmą, która miała wiele pozytywnych komentarzy odnośnie pracy jaką wkładali przy produkcji drzwi na wymiar łódź. Mieliśmy spotkanie z przedstawicielem firmy w naszym mieszkaniu.

Doradził nam jakie drzwi będą się najlepiej prezentowały i będą spełniać nasze wszystkie wymagania. Zdecydowaliśmy się na polecony model i wpłaciliśmy spora zaliczkę. Drzwi na wymiar miały być gotowe w ciągu trzech tygodni na szczęście czas oczekiwania był krótszy i już po dwóch tygodniach specjalista był u nas na montażu. Drzwi prezentowały się bardzo elegancko. Byliśmy z nich bardzo zadowoleni.