Mój wymarzony ogród

Przez całe swoje dzieciństwo, studia, a potem kilka lat po ślubie mieszkałam w bloku. Moje mieszkania zawsze mi się podobały, ale brakowało w nim jednego – własnego ogrodu. Dlatego też, jak tylko podjęliśmy z mężem decyzje o budowie domu, wiedziałam, że nie może w projekcie zabraknąć dużego, pełnego roślinności i miejsca do odpoczynku ogrodu.

Aranżacja ogrodu jest w 100% taka, jak chciałam

aranżacja ogrodów wrocławOd zawsze mieszkałam we Wrocławiu. Jednak działkę pod dom kupiliśmy z mężem pod Wrocławiem. Przede wszystkim wyszło taniej, ale i okolica jest zdecydowanie bardziej spokojna. Oczywiście nasz dom oraz ogród projektowały firmy z Wrocławia. By znaleźć firmę, która zajmie się naszym ogrodem skorzystałam z Internetu i wyszukałam ją pod hasłem „aranżacja ogrodów wrocław„. Było to naprawdę łatwe. Projektant, który zajmował się przestrzenią wokół naszego domu miał naprawdę ogromną ilość pomysłów i potrafił je przedstawić w ciekawy sposób. Słuchał też naszych opinii i każdą rzecz konsultował z nami. Ale jeżeli jakaś roślina, która mi się podobała nie pasowała do gleby, naszego klimatu, czy aranżacji ogrodu bez ogródek o tym mówił, za co bardzo go szanuję. Dzięki temu projektantowi nasz ogród ma piękne rośliny, dużo zieleni w postaci np. drzewek, a co najważniejsze sporo miejsca na to by móc np. rozłożyć koc i zrobić sobie piknik. Mamy też świetne miejsce, gdzie możemy robić grilla.

Jestem ogromnie zadowolona z miejsca, w którym obecnie mieszkamy wraz z mężem. Mieszkanie w domu jest naprawdę super. Najbardziej kocham swój ogród, który jest po prostu piękny. Firma z Wrocławia, która zaaranżowała nasz ogród wykonała kawał świetnej roboty. Ogród jest nie tylko ładny i estetyczny, ale też funkcjonalny, ponieważ mamy dużo miejsca na różne aktywności.