Modne sukienki własnego projektu

Od kilku lat prowadzę własny butik, który jest spełnieniem moich marzeń z dzieciństwa. Będąc mała dziewczynka zainteresowałam się modą i zapragnęłam nauczyć się projektować ubrania. Chciałam je też sprzedawać w autorskim sklepie, na którego wygląd i zasady działania miałam konkretny plan. Nauczyłam się więc tworzyć projekty, szyć i zagłębiłam się w tajniki mody.

Eleganckie sukienki na sezon weselny

sukienki wieczorowe eleganckieKażde dziecko ma jakąś swoją pasję. Niekiedy ta pasja przenosi się na dorosłe życie. Tak było w moim przypadku. Jako mała dziewczynka zaczęłam interesować się modą. Podziwiałam projektantów i krawców, którzy byli w stanie od podstaw wymyślić jakąś kreację, przenieść ją na papier, a potem do świata realnego. Zapragnęłam wtedy stać się wielką projektantką i konsekwentnie marzenie to realizowałam. W trakcie pojawiła się wizja na własny salon z ubraniami dla kobiet. I zrealizowałam ten cel. Do kilku lat prowadzę własny butik, w którym sprzedaje glównie kreacje własnego projektu. Najlepiej sprzedają się obecnie sukienki wieczorowe eleganckie, a wynika to z tego, że niedawno rozpoczął się sezon wesel. Na tę okazję przygotowałam specjalną kolekcje dedykowaną kobietom, które stawiają przede wszystkim na prostotę. Zawsze wychodziłam z założenia. że proste kreacje są zarazem bardzo elegancki i podkreślają kobiecość. Wieczorowe sukienki na wesele w tym roku powinny mieć przede wszystkim jasne, pudrowe kolory, bez dużej ilości dodatków.

Moda jest moją pasją od kiedy jako mała dziewczynka zainteresowałam się tą tematyką. Obecnie przeniosłam swoje zamiłowanie do ubrań na sferę zarobkową. Prowadzę własny butik dedykowany paniom, które stawiają przede wszystkim na elegancję. Sprzedaje w nim kreacje wlasnego projektu, głównie sukienki. W zależności od sezonu, tworzę specjalne kolekcje ubrań.