Meble kuchenne Bydgoszcz – promocja.

meble kuchenneW ostatnim numerze lokalnej gazety „Głos Bydgoski”, na stronie poświęconej drobnym ogłoszeniom, przeczytać można było ogłoszenie zatytułowane: „Meble kuchenne Bydgoszcz – promocja”.

Dalsza część ogłoszenia brzmiała następująco: „Jeżeli poszukujecie Państwo odpowiednich mebli kuchennych w dogodnej cenie, to mamy dla Państwa idealną wręcz ofertę. Nasza firma „Stylowa Kuchnia” produkcją mebli zajmuje się od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego ósmego roku. Ten długi okres pozwolił nam zdobyć spore doświadczenie oraz rzeszę zadowolonych klientów. W naszej ofercie mebli kuchennych znajdziecie Państwo zarówno gotowe zestawy meblowe, jak i ofertę mebli na wymiar. Najwyższej jakości materiał, jakiego używamy do produkcji naszych mebli, gwarantuje ich solidność i trwałość. Dlatego też na każdy zakupiony w „Stylowej Kuchni” mebel otrzymujecie Państwo dożywotnią gwarancję producencką. Warto również wspomnieć o bogatej kolorystyce oraz wzornictwie naszych mebli kuchennych, które gwarantują ich oryginalność i nieprzeciętność. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na zakup naszych mebli w okresie od pierwszego do trzydziestego maja, to otrzymacie na nie czterdziestoprocentowy rabat. Zapraszamy wszystkich chętnych do naszego sklepu firmowego, mieszczącego się w Bydgoszczy przy ulicy Kasztanowej osiemnaście. Nasz sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od dziesiątej do dziewiętnastej”.

Sądząc po tłumach, jakie w minioną sobotę odwiedziły „Stylową Kuchnię” ogłoszenie zatytułowane: „Meble kuchenne Bydgoszcz – promocja” musiało wywołać spore zainteresowanie.