magik bydgoszcz

Magik i znikające pieniądze

Magia to coś co nas od zawsze fascynowała. Wielu z nas lubi zagadki, łamigłówki, tajemnicze rytuały, czy w końcu magiczne sztuczki. Nic więc dziwnego, że magik ma coraz większe wzięcie, nie tylko w ramach różnych festynów, i zabaw, ale również urodzin dla dzieci, a nawet na weselach.

Magik – złodziej?

magik bydgoszczPewnie jeden z magików postanowił to właśnie wykorzystać, taką koniunkturę i przez to oszukiwał swoich klientów. A zaczęło się to wszystko w Bydgoszczy. To miasto magik bydgoszcz upatrzył sobie na swój pierwszy cel. nie ma tutaj żadnych magików, więc miał pole do popisu. Założył sobie stronę internetową, która wyglądała bardzo profesjonalnie, na niej było wiele zdjęć z niby jego występów. Poza tym zawsze występował w masce, co miało nadać mu tajemniczości, a tak naprawdę nie chciał, żeby go rozpoznano. Chodził na urodziny dla dzieci, pokazywał kilka sztuczek i nagle znikał, w sztuce, ale tak naprawdę znikał na stałe, razem z całymi pieniędzmi. Występ trwał może pięć minut, a zarabiał na tym kilkaset złotych. Potem zabrał się na wesela. Atrakcje weselne również przebiegały podobnie. Magik robił niesamowity wstęp, opowiadał o magii i tym podobnych rzeczach. Jednym słowem zagadywał ich. Potem też robił kilka sztuczek, a następnie znikał z kopertami dla nowożeńców. Policja od razu wszczęła śledztwo w tej sprawie. w końcu nieuczciwy iluzjonista, który ucieka z pieniędzmi nie może spać spokojnie.

Na szczęście jeszcze w Bydgoszczy udało się go złapać i wszystko dobrze się skończyło. Pieniądze muszą zostać zwrócone, a magika oskarżono o kradzież i wyłudzenia. Dobrze, ze tak szybko udało się wszystko rozwiązać i złapać złodzieja.