Kuzyn zajmujący się moją rachunkowością

Od dłuższego czasu myślałem o tym, by rachunkowość przenieść na kogoś, kto zna się na tym bardziej niż ja. Po pierwsze powoli ilość tego zaczynała mnie przerastać, po drugie zaś – nie miałem pewności, że wszystko robiłem dobrze. Wystawiłem w internecie ogłoszenie.

Koniec problemów z rachunkowością

Usługi rachunkowe poznańPo dwóch dniach zadzwonił do mnie kuzyn. Powiedział, że dzwonił pod numer z ogłoszenia, nie wiedział, że się do mnie dodzwoni. Spytał co jest mi potrzebne w temacie rachunkowości. Pokrótce streściłem mu wszystkie moje oczekiwania oraz ewentualny budżet na coś takiego. Powiedział, że jest w stanie jak najbardziej podjąć się dla mnie czegoś takiego. Współpraca już od samego początku układała się idealnie. Wiedziałem, że gdy potrzebne były usługi rachunkowe Poznań pełen był biur, które mogłyby to dla mnie poprowadzić. Z tego co było mi jednak wiadomo, mój kuzyn był świetnym specem od rachunkowości. Widziałem go kiedyś przy pracy – to, co mi zajmowało dwa dni on był w stanie ogarnąć w godzinę. Wiadomo – nie od dziś świadczył usługi rachunkowe. Mimo wszystko dla mnie było to imponujące. Bardzo dobrze się stało, że do mnie zadzwonił. Sam nie pomyślałem o tym, by przed wystawienie ogłoszenia skontaktować się z członkiem rodziny, który byłby w stanie mi pomóc. Na szczęście wszystko jakoś samo się ułożyło. Teraz mogliśmy bez problemu kontynuować naszą współpracę, z której każdy był zadowolony. Teraz nie wyobrażam sobie nawet tego, jak w ogóle mogłem samodzielnie ogarniać sprawy rachunkowe.

Nieprzespane noce i stres związany z koniecznością wypełniania dziesiątek formularzy i oświadczeń – to wszystko jest już za mną. Cena jaką za to płacę jest śmiesznie mała. Nieraz pytam kuzyna, czy nie chciałby podwyżki. Zawsze odpowiada, że jest mu miło, ale i tak robi to po standardowej stawce.