Który Kross jest najlepszy?

Kross jest polskim producentem jednośladów, osprzętu oraz odzieży dla cyklistów. Na rodzimym rynku jest już od ponad trzydziestu lat, a od kilku lat eksportuje swoje rowery niemal na cały świat. W tym momencie jest to najwyżej notowany polski producent w branży rowerowej. 

Sportowy Level 1.0 od Krossa

kross level 1.0„Jedynka” to podstawowy model w najbardziej znanej serii rowerów górskich Krossa – Level. Jego największym atutem jest konstrukcja, a właściwie bardzo lekka, aluminiowa rama, która nadaje się do rozbudowy lub przeróbek. Dla wielu klientów ma to duże znaczenie, zwłaszcza, że Kross Level 1.0 jest doskonałą bazą do stworzenia ulepszonego pojazdu. W tym modelu znajdziemy bardzo dobrej jakości amortyzator ze stumilimetrowym skokiem z blokadą w koronie, a także mechaniczne hamulce tarczowe, które sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych i na każdego rodzaju nawierzchni. Jeżeli zaś chodzi o napęd to do dyspozycji mamy aż dwadzieścia cztery biegi. Warto też podkreślić, że „jedynka” kosztuje nieco mniej niż tysiąc pięćset złotych, zatem osprzęt tej jakości, jak i obecność tarczówek jest tylko potwierdzeniem, że za taką kwotę nie kupimy u konkurencji tak dobrego jednośladu. No, ale to właśnie jest cechą rowerów tej firmy – wysoka jakość w rozsądnej cenie. Dlatego też klienci bardzo cenią sobie tą markę i nie ma się czemu dziwić, iż cieszy się ona tak dużą popularnością. Zwłaszcza, że nawet polska konkurencja nie jest w stanie rywalizować z Krossem w dyktowaniu cen.

Warto zaufać rowerom Kross, ponieważ zbierają one pochwały nie tylko od branży, ale przede wszystkim od klientów, którzy się w nie zaopatrzyli. Ich głos jest tu najważniejszy, bowiem są to na pewno opinie szczere i nabyte w drodze doświadczenia z pojazdami tej marki.