Jakie są zalety makijażu permanentnego?

 

Jak każdy z nas, ja także posiadam swoje kompleksy nad którymi staram się pracować z całych sił. Niestety jeden z nich dotyczy mojego wyglądu i jeszcze do niedawna sądziłam, że nic z tym faktem nie zrobię, a jedyne co mi pozostało to pogodzić się ze swoją naturą.

Piękne usta dzięki makijażowi permanentnemu

makijaż permanentny ust - ŁódźMoja mama i babcia zawsze powtarzały mi, że wyrosnę na piękną pannicę i nawet powoli zaczynałam w to wierzyć, dopóki w okresie dorastania nie przekonałam się o tym, czym są kompleksy. Oczywiście, każdy z nas je ma, lecz ja ze swoim nie potrafiłam się pogodzić. Dotyczył on bowiem małych ust z których dodatkowo po czasie zaczęło ubywać pigmentu. Nie było to spowodowane żadną chorobą, lecz po prostu taka była moja natura. Długo starałam się to jakoś tuszować. Najczęściej powiększałam optycznie usta makijażem, jednakże nie zawsze wyglądało to perfekcyjnie i właśnie dlatego, kiedy dorosłam zdecydowałam się na makijaż permanentny ust – Łódź wydawała mi się najlepszym miastem do tego typu zabiegów ponieważ przeczytałam mnóstwo pozytywnych opinii na temat tamtejszej kliniki. Moje usta nie potrzebowały tego, aby powiększać je kwasem hialuronowym, lecz zwyczajnie brakowało im koloru, dlatego moja decyzja padła na taki makijaż. Ponadto usta powiększane w ten sposób wyglądają o wiele bardziej naturalnie, a ja dzięki temu nie będę musiała się martwić, czy nie wyglądam może jak klaun. Początkowo nieco bałam się bólu, lecz przemiła atmosfera oraz profesjonalny personel sprawiły, że cały stres minął, a mi poprawił się znacznie humor.

Rzeczywiście, sam zabieg nie był wcale tak bolesny jak się tego obawiałam, natomiast efekty były tak fenomenalne, że aż nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Moje usta były przepięknie podkreślone i nieco powiększone, niemniej to, co dla mnie najważniejsze – miały wreszcie swój idealny kolor. Jestem niesłychanie zadowolona z rezultatów i już zastanawiam się nad makijażem permanentnym brwi.