Fotografia, zdjęcia ślubne naszą jedyną pamiątką

Nieodłącznym elementem życia jest jego tempo przemijania. Człowiek z dnia na dzień się starzeje i jest to niestety proces nieodwracalny.

Jakość pamiątek typu fotografia, zdjęcia ślubne zależy tylko od nas

 

Na początku naszego życia w ogóle nie myślimy o przyszłości, naszym zdrowia tego, że to jak żyjemy teraz odbije się na nas za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. Żyjemy szybko, bez szacunku dla dnia codziennego i siebie. Nie pielęgnujemy w ogóle wspomnień oraz siebie.

fotografia, zdjęcia ślubneBędąc dzieckiem martwimy się tylko o to by przechodzić z klasy do klasy i być grzecznym tak, aby nie dostać od rodziców klapsa, albo szlabanu. Będąc nastolatkiem używamy życia w opór. Testujemy wszelkie znane używki od papierosów, przez dopalacze do narkotyków i alkoholu, które wyniszczają nasz organizm. Będąc po trzydziestce katujemy się pracą i wszelkimi obowiązkami, które na siebie bierzemy, wspomagając się napojami energetycznymi, kawą i papierosami. Z chorobami nie chodzimy do lekarzy, tylko leczymy je domowymi sposobami, często nie lecząc ich do końca, a to wszystko dla kultu wszechobecnego pieniądza, który nami rządzi. Jesteśmy bardzo zmaterializowanym pokoleniem, które w posiadaniu gotówki widzi swój cel i w gotówce widzi Boga. Dlatego na stare lata siedząc w fotelu narzekamy na swój stan zdrowia, jesteśmy zgryźliwi i po prostu nieczuli. Naszymi jedynymi wspomnieniami są fotografia, zdjęcie ślubne lub film na DVD z tego wydarzenia. Innych zdjęć nie mamy, bo nie miał kto ich zrobić. A za fotografia, zdjęcia ślubne była odpowiedzialna osoba specjalnie wynajęta, której za to zapłaciliśmy. Czujemy, że przegraliśmy nasze życie, ale to był tylko nasz wybór i możemy mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie.