folia stretch jumbo

Folia stretch i wysyłka własnych wyrobów

Coraz więcej mam zamówień na moje autorskie produkty. Zajmuję się szydełkowaniem i ogólnie robieniem różnych rzeczy handmade. Zajmuje mi to sporo czasu, ale też daje bardzo wiele frajdy.

Czy folia stretch jumbo jest dostatecznie trwała?

folia stretch jumboOkazuje się, że mam z tego całkiem niezłe dochody, więc powoli już robi się z tego moja druga pensja. Rzeczy wykonywane ręcznie cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ są unikatowe. Ludzie lubią mieć coś, czego nie będzie posiadał nikt inny. Muszę się teraz troszczyć o to, aby dobrze zapakować i skutecznie zabezpieczyć moje produkty na czas ich podróży do klienta. Nie jest to łatwe zadanie czasami, bo nieraz moje produkty są niewymiarowe. Jeśli są miękkie, bez problemu wystarcza zwykła folia stretch i mocne nią owinięcie. Wiem, że nic się nie stanie takiej szydełkowanej rzeczy. Jeśli jednak robię coś z bardziej twardych materiałów i zależy mi na tym, aby się one nie zginały, to już mam pewne obawy przed tym, aby pakować je wyłącznie w coś takiego jak folia stretch jumbo. Oczywiście, stanowi ona świetną dodatkową warstwę, ale nie może być jedyną. Trzeba włożyć produkty do jakiegoś kartonu albo innego mocnego opakowania. Zresztą zawsze coś, co się zapakuje w gustowny kartonik wygląda lepiej, więc myślę, że warto o to zadbać, aby moje szydełkowe dzieła były dobrze zapakowane także pod względem estetycznym.

Folia stretch maszynowa jest fajna, ale będę ją chyba stosować tylko na wierzch, a nie jako jedyne opakowanie. Dzięki temu na pewno moje klientki będą jeszcze bardziej zadowolone. Muszę tylko jeszcze zobaczyć, jak to wyjdzie, jeśli chodzi o koszty wykonania.