Drukowanie naklejek samoprzylepnych na ślub

 

Naklejki to fajny gadżet. Postanowiliśmy więc z narzeczonym sprawić sobie takie, które będą spójne z naszą wizją ślubu. Zastanawialiśmy się nad tym, co się na nich znajdzie i stwierdziliśmy, że przede wszystkim muszą być utrzymane w takich kolorach, w jakich cała nasza dekoracja, zaproszenia i inne elementy. Fajnie by było, gdyby zawierały także nasz kwiatowy motyw.

Odbiór naklejek samoprzylepnych z drukarni

druk naklejek samoprzylepnychPo wielu rozmowach, a nawet małych sprzeczkach, ostatecznie zgodziliśmy się, co do tego, jak mają wyglądać nasze naklejki. Poszliśmy do jednej z pobliskich drukarni i okazało się, że bez problemu zrobią nam takie naklejki, ale minimalna ilość sztuk to trzysta. Nam to nie przeszkadzało, bo w sumie nawet nie zastanawialiśmy się nad tym, ile takich naklejek będzie nam potrzebnych. Chcieliśmy je ponaklejać na prezenciki dla gości i może jeszcze na zaproszenia. Skoro mieliśmy mieć tych trzysta sztuk, to uznaliśmy, że jeszcze się zastanowimy, gdzie je ponaklejać. Od przybytku głowa nie boli, jak to mówią. Wiedzieliśmy, że będą wyglądać świetnie, więc tym bardziej cieszyliśmy się, że będzie ich sporo. Jeśli chodzi o sam druk naklejek samoprzylepnych, to poszedł on firmie bardzo sprawnie. Byliśmy pod wrażeniem. Gdyby nie to, że mieli akurat dużo zleceń, to pewnie moglibyśmy je odebrać od razu na miejscu, a tak otrzymaliśmy je następnego dnia. Wyglądały naprawdę świetnie.

Nie mogliśmy się napatrzeć. Koleżanka zaprojektowała nam ich wygląd, ale w druku wyglądały dużo lepiej niż na komputerze. Cieszę się, że postanowiliśmy zadbać o takie drobne szczegóły. To dało nam dużo radości przy przygotowaniach. Goście też docenili naszą dbałość o każdy element na weselu. Cieszę się, że wszystko tak dobrze wyszło. Były drobne wpadki, ale bez nich byłoby nudno. Ogólnie zaś było świetnie.