banery

Druk UV i banery w przedsiębiorstwie

Globalny kryzys ekonomiczny naprawdę mocno namieszał w całej gospodarce a więc i w Polskich przedsiębiorstwach. Szybko okazało się, iż Polacy zaczęli coraz bardziej liczyć się z wydawanymi przez siebie pieniędzmi, woleli kupować produkty z niższej półki cenowej w strachu przed chociażby utrata pracy a więc i płynności finansowej.

 

Inwestycje w banery

 

baneryNiewątpliwie taki obrót sytuacji zmusił niemalże przedsiębiorców do podejmowania nowych działań między innymi marketingowych, do tego aby przekonać potencjalnych klientów do zakupu. Jedną z takich zmian jest na przykład przykładanie większej uwagi do wypuszczanych materiałów promocyjnych. Druk UV to coś co marketingowcy i przedsiębiorcy pokochali naprawdę mocno, gdyż pozwala osiągnąć o wiele wyższą jakość drukowanych materiałów promocyjnych. Mocno zaczęto także inwestować w takie gadżety reklamowe jak banery czy roll up. I jedno i drugie narzędzie marketingowe – dotąd stosowane przez nielicznych – stało się bardzo popularne. Roll up wykorzystywany jest przede wszystkim na różnego rodzaju targach, gdzie pojawiają się stoiska firmowe, natomiast banery rozwieszane są w maksymalnie widocznych miejscach, przy ruchliwych ulicach, które się często korkują, po to aby każdy z przejeżdżających miał okazje baner danego przedsiębiorstwa zobaczyć.

Niewątpliwie największą jednak zmianą jest stawianie na jakość materiałów promocyjnych a więc właśnie zastosowanie druku UV przy produkcji takich materiałów jak ulotki czy plakaty.