dj wodzirej-kraków

Czy zatrudnić Dja wodzireja który gra na dyskotekach?

Hej drogie dziewczynki. Mam pytanie głównie do pań, które są już po ślubie a także do tych, które planują swoje wesele. Zastanawiam się wraz z moim narzeczonym, czy wybór dj który gra na dyskotekach jest dobrą opcją.

Dj wodzirej i moje wesele

dj wodzirej-kraków

Kiedyś byłam na weselu u koleżanki w Krakowie, której polecony został dj na wesele, który na co dzień gra w jednym z klubów. Renoma, wszystko fajnie. Szkoda tylko, że gość potrafił grać tylko w klubach. Na kilka piosenek w remiksach puścił ze dwie w wersji normalnej. Kompletnie nie dopasował się do grupy wiekowej gości. Nie w tym sensie, że gośćmi wesela byli sami emeryci, tylko po prostu osoby w wieku około sześćdziesięciu lat nie będą tańczyć do techno muzyki. Nawet remiksował wolne kawałki. Dramat. Pewnie gdyby mógł zremiksowałby jeszcze im utwór na pierwszy taniec. Dlatego razem z moim narzeczonym zastanawiamy się czy jest brać sens takiego człowieka i jeszcze mu za to płacić. Z góry dziękuje za odpowiedź. Odpowiedź: Witam Cię, hej! Mam podobne doświadczenie co Ty. W życiu nie zdecydowałabym się na didżeja, który w weekendy gra w klubach. Słyszałam podobne opowiadania od mojej siostry, która była na taki weselu. Ja z moim już mężem zatrudniliśmy osobę, która pełniła funkcję dj wodzirej-Kraków. Był to bardzo trafny wybór, ponieważ w przerwach między graniem didżej wychodził i zachęcał ludzi do zabawy lub informował jakie zabawy zaraz będzie przeprowadzał, aby ludzie się zastanowili i chętniej brali udział.

Wodzirej bardzo fajnie poprowadził całą uroczystość, nadał jej niezwykłości. Miło było zobaczyć miny zadowolonych gości, chociaż ta impreza nie była dla nich, a dla mnie. Na pewno nie żałuję, że wybrałam dj na swoje wesele.