Czy dużą uwagę przywiązujecie przy wyborze bielizny?

 

Po szkole średniej zamiast pójść na studia, wybrałam pracę. Moim zdaniem w obecnych czasach ukończenie wyższej szkoły, wcale nie gwarantuje pracy w zawodzie. Dodatkowo uważam, że warto znaleźć najpierw to, co człowiek pokocha, a dopiero później może dokształcać się w tym kierunku. Sporo moich znajomych albo nie pracuje w swoim zawodzie albo stwierdziło, że to jednak nie to.

Dlaczego uwielbiam koronkową bieliznę damską?

koronkowa bielizna damskaUdało mi się otrzymać pracę w butiku z bielizną. Początkowo miałam mieszane uczucia, ale ostatecznie uważam, że nie mogłam lepiej trafić. Nauczyłam się, jak ważny jest wybór odpowiedniej bielizny. Koronkowa bielizna damska to był nadal numer jeden dla mnie. Mogłabym mieć mnóstwo modeli i chyba nigdy by mi się one nie znudziły. Z moich obserwacji wynikało, że klientki mają największą słabość do koronkowej bielizny. Myślę, że przede wszystkim to, że koronkowa bielizna damska wyglądała elegancko i seksownie. To bardzo ważne, żebyśmy w bieliźnie czuły się komfortowo oraz kobieco. Możemy mieć świetną sukienkę, ale jeśli nie będziemy miały dobrze dobranej bielizny, to nie będziemy czuły się pewnie. Bielizna damska z koronki są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dodatkowym atutem jest to, że coraz więcej modeli otrzymujemy, dzięki czemu każda kobieta będzie w stanie znaleźć bieliznę dla siebie. Koronkowa bielizna damska zdecydowanie podkreśla kobiece kształty. Praktycznie w każdym sklepie można znaleźć skromne, jak i bardziej odważne biustonosze, stringi, figi czy też zestawy. W zależności od upodobań.

Bardzo lubię kupować zarówno komplety, jak i osobno biustonosze czy majtki damskie. W zależności czy potrzebuję na jakieś ważne wyjście czy na co dzień. Na co dzień lubię łączyć różne kolory, ale kiedy wychodzę na kolację czy inną imprezę okolicznościową to jednak wybieram komplet, żeby wszystko pasowało do siebie.