Ciekawe zabawki dla dzieci

Dawniej dzieciakom do zabawy wystarczał czasem zwykły patyk, czy piłka i już maiły zajęcie na długie godziny. Jeśli to nie było wystarczające to zawsze miały pod ręką lalki, klocki, czy samochodziki i zabawki fisher price. Obecnie z sklepach internetowych możemy znaleźć o wiele więcej zabawek dla dzieci, tak, że każdy rodzic i dziecko znajdą coś dla siebie.

Jest wiele ciekawych zabawek dla dzieci

dziciZbliża się zima, zatem możemy zaopatrzyć się w spodnie- sanki. Są to nieprzemakalne spodnie z ,,wbudowanym” gumowym wzmocnieniem na pupie (przypominające popularne jabłuszko do zjeżdżania). Dzięki temu nie musimy nosić ze sobą sprzętu do zjeżdżania z górki, bo zawsze mamy go na sobie. Inną zabawką jest mini-studio tatuażu. Tatuaże, które można znaleźć w paczkach czipsów czy w gumach do życia zwykle szybko się zmywają i pozostawiają brzydkie ślady, poza tym jesteśmy ograniczeniem gotowym wzorem. Dzięki tej zabawce możemy zrobić sobie ,,tatuaż” specjalnym markerem, który po jakimś czasie się zmywa, więc przypomina on tatuaże robione henną. Wibrujący marker sprawia, że dziecko może poczuć się jak w prawdziwym salonie tatuażu. Do zabawy dla niemowląt producenci również przygotowali specjalne akcesoria. Ochraniacze na kolanka czy mini-kask na głowę ochronią bobasa przed otarciami, skaleczeniami, czy upadkami podczas zabawy ponadto są wbudowane w tanie ubranka dla dzieci. O ile zasadność kasku może budzić wątpliwości, o tyle takie ochraniacze na nóżki wydają się zasadne.

Maluch raczkujący jest narażony na liczne siniaki i otarcia, dlatego takie zabezpieczenie na pewno mu się przyda. Po intensywnej zabawie nie zapomnijmy o wykąpaniu bobasa i położeniu go na zasłużony odpoczynek. Akcesoria higieniczne dla dzieci ułatwią nam jego mycie, a kocyki la millou zapewnią spokojny sen w ciepłym łóżeczku, dzięki któremu następnego ranka znowu będzie pełny ochoty do zabawy.