Zegarek z najnowszej kolekcji

 

Lubiłam dodatki i w domu miałam ich mnóstwo. Szale. apaszki, torebki czy biżuterię. We wszystko inwestowałam mnóstwo pieniędzy, bo byłam zdania, że właśnie dodatki były najważniejsze i stanowiły o jakości. Ubierałam się w ciemne kolory, ale dodatkami uzupełniałam cały strój. 

Zakup markowego zegarka z egzotycznego drewna

zegarki z drewna egzotycznegoW ostatnim czasie coraz chętniej kupowałam sobie zegarki, których nazbierałam już całkiem niezłą kolekcję. Nosiłam je raczej jako biżuterię, bo godzinę to sprawdzałam zawsze w telefonie komórkowym. Wszystko się zmieniło jak poszłam do nowo otwartego sklepu z zegarkami. Były tam dostępne zegarki z drewna egzotycznego z najnowszej kolekcji i musiałam sobie taki kupić. Już jakiś czas temu marzył mi się taki wyjątkowy zegarek i nawet nie miałam świadomości, że w kraju już były dostępne. Nie zwracałam uwagi na cenę. W końcu odwiedziłam ten sklep, żeby kupić sobie jakiś zegarek. Przymierzyłam zegarek z drewna, który najbardziej mi się spodobał i już wiedziałam, że będę go nosić codziennie. Pasował do każdego stroju a tarcza z cyframi była bardzo czytelna. Wyszłam ze sklepu bardzo podekscytowana i zegarek od razu założyłam na rękę. Co chwilę na niego zerkałam i sprawdzałam, która była godzina. Wiedziałam już, że nie będę sięgała po telefon komórkowy, bo nowy zegarek, który sobie kupiłam był bardzo czytelny. Od razu pochwaliłam się swoim nowym nabytkiem przyjaciółce, która jak ja lubiła zegarki. Od razu poszła sobie kupić taki sam model jak ja miałam.

Zegarek nosiłam codziennie i wcale się nie zniszczył. Wykonany był z dobrej jakości drewna odpowiednio zabezpieczanego i wszystko działało jak należy. Gwarancję od sprzedawcy dostałam na trzy lata, ale nigdy nie musiałam z niej korzystać, bo zegarek był sprawny.