Założenie sklepu i magazynu

Od dziecka marzymy o tym, że będziemy w przyszłości wykonywać ciekawe, godne podziwu zawody. Najczęściej wybieramy bycie strażakiem, lekarzem, a w przypadku dziewcząt – nauczycielką. Ja osobiście bujałem w obłokach w zupełnie innym klimacie. Marzył mi się sklep, który będzie miał dużo półek zapełnionych produktami, regały sklepowe podzielone według kategorii czy też ogromną wagę z odważnikami, co w dzisiejszym świecie zostało wyparte przez wagę elektryczną.

regały sklepoweJak się okazało, nie ma rzeczy niemożliwych. Dziś stoję w miejscu, w którym mogę oznajmić, że spełniłem swoje dziecięce fantazję i już za miesiąc otworzę własny, stacjonarny sklep obuwniczy. Wszystkie formalności mam już za sobą, teraz jedynie zostaje do wypełnienie do co najprzyjemniejsze – a więc wyposażenie sklepu. Zacząłem od podstawy, czyli wybrałem meble metalowe, na których oprę całą aranżację. Następnie postanowiłem kolorystycznie do nich dobrać odpowiednią tapetę. Nie obeszło się również od wyboru sofy, która musi być w moim miejscu pracy, ale nie dla mnie, a zmęczonych zakupami Klientów.
Wybór wszystkich elementów, dbanie o każdy detal, dokupowanie takich szczegółów jak kalkulatory dla kasjerów – to wszystko okazuje się być świetną zabawą, która dostarcza nie tylko mi wiele radości, ale także całej mojej rodzinie. Na początku bałem się, że bez doświadczenia, nie wybiorę odpowiednich regałów, moje wyposażenie sklepu będzie na niskim poziomie i zacznę żałować po jakimś czasie podjętych wcześniej zakupów. Jak się jednak okazało, właściciele sklepów oferujących meble i niezbędne dla sklepu obuwniczego produkty chętnie doradzali, opowiadali o tendencjach zakupowych innych

Klientów i zapewnili całkowity serwis. O dowóz również nie musiałem się martwić, tak więc i ten problem miałem już z głowy. Jestem miesiąc przed otwarciem sklepu, który z dnia na dzień coraz bardziej się wypełnia, nabiera kolorów i mocy, którą już wkrótce wykorzystam. Mogę na własnym przykładzie potwierdzić, że marzenia się spełniają, nawet te wymyślone za dziecka.