Wypocznij z nami! Letni weekend w Aquapark Praga.

Powoli nadchodzi lato. Z każdym dniem robi się coraz cieplej i przyjemniej. Lada moment nadejdą gorące, upalne dni. Spacery w duszne dni staja się bardzo uciążliwą formą rekreacji, warto zastąpić je wtedy wodnymi kąpielami. Aby popływać lub oddać się wodnym szaleństwom, można udać się nad jezioro, rzeką lub do parku wodnego.

AquaparkO ile dotarcie do rzeki lub jeziora wiąże się niekiedy z pokonaniem długiej trasy, o tyle parki wodne można znaleźć w każdym mieście. Przeglądając oferty różnych ośrodków, najciekawsza wydaje się ta, która należy do Aquaparku Praga. Centrum to znajduje się we Warszawie i stanowi jeden z największych krytych parków w Polsce. Atrakcje z których można skorzystać w Aquaparku Praga podzielone zostały na dwie grupy. Jedna przeznaczona jest dla wielbicieli wodnych szaleństw. Znaleźć w niej można zakręcone zjeżdżalnie, tęczowe ścieżki, basen z falą oraz sporty wodne. W drugiej grupie znajduje się między innymi jacuzzi solankowe, bicze wodne oraz zespół saun o właściwościach leczniczych i relaksacyjnych. Atrakcje te przeznaczone są dla osób pragnących się wyciszyć i odprężyć. Aquapark Praga może poszczycić się także specjalną atrakcją dla dzieci. Specjalnie dla nich utworzone zostało Centrum Zabaw Dziecięcy.

W Centrum tym czujnym okiem ratowników dzieci będą mogły radośnie spędzać czas, a rodzice znajda chwile wytchnienia. Aquapark Praga oferuje również możliwość skorzystania ze Studia Urody, odwiedzenia restauracji lub specjalistycznego sklepu z akcesoriami wodnymi.