Wynajem wygodnych autobusów

 

W naszej szkole podstawowej, zawsze staramy się zainteresować dzieci czymś więcej, niż tylko obowiązkową nauką, więc staramy się poszerzać ich horyzonty różnymi zajęciami pozaszkolnymi. Czasami na godzinie wychowawczej robimy sobie różne wyjazdy i tak było też tym razem. Chcieliśmy zabrać dzieci do kina i zwiedzić inne miasto.

Wynajmujemy autokar na wycieczkę szkolną

wynajem busów - BydgoszczW tym celu musieliśmy załatwić wynajem busów – Bydgoszcz, ponieważ przy tak małych dzieciach nie byłoby bezpiecznie podróżować pociągami, czy autobusami z innymi współpasażerami. Nauczyciele odpowiadają za dzieci, więc trzeba zapewnić im odpowiednią opiekę i transport. Zależało nam na tym, żeby wynajem autobusów był porządny i żeby autobusy były w dobrym stanie technicznym. Nie chcielibyśmy później otrzymywać skarg od niezadowolonych rodziców, tak więc z całą kadrą dydaktyczną szukaliśmy odpowiedniego przewoźnika i w końcu nam się to udało. Busy były nowe i wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Co najważniejsze, była też toaleta, co dla małych dzieci jest kluczowe. Każdy kto kiedyś opiekował się dziećmi, lub jechał ze swoją klasą na jakąś wycieczkę ten wie, że przejazd może znacznie się opóźnić przez częste postoje przy toaletach. Oprócz tego poprosiliśmy o przyjemnego kierowce, bo to też jest bardzo ważne i wpływa na komfort podróży. Okazało się, że spełniono naszą prośbę, kierowca był bardzo miły, bus rano przeszedł inspekcję policji, a kierowca kontrolę trzeźwości.

Wszystko przebiegło pomyślnie, podróż również upłynęła w miłej atmosferze. Udało nam się zobaczyć ciekawy spektakl,zwiedzić spory kawałek miasta i kupić jakieś pamiątki. Dzieci nawet kierowcy jakąś figurkę kupiły, tak bardzo im się spodobał, bo był komunikatywny i dowcipny. Dowiózł nas bezpiecznie do domów.