Wykonanie hali modułowej

 

Hale magazynowe są konieczne jeżeli nie mamy odpowiednio dużo miejsca na zapasy towarów, albo jeżeli prowadzimy sprzedaż na otwartej przestrzeni i potrzebujemy taniego miejsca na stanowisko z asortymentem. Budowa hali jest dużo tańsza i szybsza niż tradycyjnego budynku murowanego.

Co gwarantują producenci hali modułowej?

producent hal modułowychJeżeli posiadamy odpowiednio duży teren o równym podłożu, to możemy się pokusić o stworzenie zadaszonego i zabudowanego miejsca, w którym pomieścimy całe zapasy asortymentu, a także biuro. Budowa takiego obiektu zajmuje zazwyczaj jeden, góra dwa dni, po których budynek jest gotowy do odbioru przez zleceniodawcę. Producent hal modułowych daje gwarancję bezpieczeństwa na swój produkt, oraz zapewnia szybką budowę zgodnie ze standardami unijnymi. Hale są składane na miejscu budowy i mogą być dowolnie modyfikowane co do kształtu i wielkości. Przed przystąpieniem do pracy, producent wykonuje dla nas wizualny projekt zabudowy, a po naszej akceptacji przystępuje do działania. Hale są składane ze stalowych elementów tworzących konstrukcję budynku, a jego podstawą są ciężkie, żelbetonowe podesty. Do pokrycia dachu producent stosuje specjalną blachę, która od wewnętrznej strony jest izolowana wełną mineralną, aby zminimalizować ryzyko uciekania ciepła w zimie. Boki budynku są tworzone z płyt wielowarstwowych, które są odporne na czynniki atmosferyczne, oraz doskonale izolują i wyciszają wnętrze hali modułowej. W standardowej wersji hali, mamy zagwarantowane dwie bramy wjazdowe.

Na postawienie hali magazynowej wymagane jest uzyskanie pozwolenia na budowę, ponieważ hala jest traktowana jak zwykły dom. Najmniejszy rozmiar jaki możemy zamówić to dwadzieścia metrów długości na dziesięć metrów szerokości, ponieważ są to wielkopowierzchniowe obiekty.