Statuetki z grawerowanym tekstem

Każda impreza sportowa wiąże się z tym, że jej końcowym etapem jest wręczenie medali, nagród lub statuetek dla zwycięzców. Jest to nieodłączny element zawodów sportowych, zawodów wędkarskich, turniejów oraz innych wydarzeń gdzie sportowcy rywalizują o miejsce na podium. Otrzymanie statuetki jest niewątpliwie fajnym wyróżnieniem i pamiątką z udziału w turnieju.

Grawerowane puchary i statuetki

statuetka grawerowanaDość popularną praktyką stało się grawerowanie na pucharach, statuetkach i medalach zajętego miejsca wraz z imieniem i nazwiskiem zwycięzcy. Niekiedy graweruje się również nazwę zespołu. Papierowe dyplomy nie są zbyt trwałą pamiątką i z czasem wyglądają mniej estetycznie z racji tego, że tracą swoje walory. Statuetka grawerowana to coś co ozdobi naszą gablotkę na długie lata. Grawer będzie ciągle informował o wydarzeniu, w którym braliśmy udział. Niewątpliwie będzie to bardzo cenna pamiątka. Obecnie ciężko sobie wyobrazić turnieje sportowe bez obecności statuetek mimo tego, że nie zawsze połączone są z grawerowaną tabliczką. Niekiedy spotkać można sytuacje gdzie zamiast grawerowanej tabliczki są przyklejane naklejki z odpowiednimi informacjami. Ceny grawerowanych statuetek i pucharów są bardzo zróżnicowane. Różnica opiera się głównie o rozmiar wspomnianych pucharów. Łatwo można wywnioskować, że im większy puchar tym wyższa cena. Obecnie na rynku funkcjonują urządzenia służące do samodzielnego grawerowania.

Podsumowując, statuetki grawerowane mogą być bardzo estetyczną nagrodą lub pamiątką. Zastosowanie grawerowanych tabliczek jest bardzo szerokie i obecnie jest dołączane do różnego rodzaju pamiątek. Taka pamiątka przez bardzo długi czas będzie ozdabiać nasz dom oraz przypominać nam i naszym dzieciom o sukcesach jakie odnosiliśmy w przeszłości.