Sposoby zabezpieczenia ładunku i towarów w przemyśle

magazyn

  • Taśmy spinające stosowane są do opasywania nawet bardzo ciężkich ładunków. Taśmy poliestrowe WG tkane wykonuje się z poliestrowej przędzy. Układa się ją poprzecznie oraz wzdłuż. Dzięki temu taśmy stają się bardziej elastyczne i wytrzymałe. Wielką zaletą tych taśm jest oprócz tego, wykazywanie przez nie wysokiej odporności na różnego rodzaju przetarcia na krawędziach towarów. Z kolei stalowe taśmy spinające stosowane są przede wszystkim, by skutecznie spiąć palety, na których umieszczono ciężkie towary. Dzięki nim można również efektywnie wiązać materiały budowlane oraz metalowe konstrukcje.
  • Pianka polietylenowa ma gładką oraz miękką powierzchnią. Pozwala to na zapewnienie dobrej ochrony wszystkich owiniętych nią towarów przed powstawaniem różnego typu rys. Taka pianka jest ponadto bardzo lekka i cienka. Dzięki temu nie podnosimy kosztów przesyłki oraz jej wagi. Jest to bardzo istotna rzecz, pod względem ekonomicznym. Jest obecnie najpopularniejszym typem surowca, stosowanym powszechnie do produkcji sztucznych tworzyw.
  • Taśma pakowa z firmowym nadrukiem pozwala na doskonałe uwidocznienie marki. To również świetny sposób na reklamę naszej firmy. Równocześnie skutecznie zabezpiecza i chroni zapakowany przez nas towar. Niezobowiązująco może zostać wykonana wycena oraz projekt każdej wybranej przez klienta taśmy. Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane do przesyłania wszystkich niezbędnych danych, potrzebnych do stworzenia odpowiedniego projektu graficznego. Taśmy pakowe z nadrukiem są bardzo popularnym materiałem ochronny, również w Polsce.
  • Folia bąbelkowa jest powszechnym materiałem opakowaniem, który posiada szereg ważnych zalet. Dzięki jej zastosowaniu możemy skutecznie i bardzo dokładnie zabezpieczyć różnego typu produkty, np. plastikowe części, meble, części samochodowe, biżuterię, delikatne przedmioty, pamiątki oraz wszystkie inne, ważne dla nas rzeczy.

Pozwala na wyeliminowanie, praktycznie do minimum ryzyka powstania jakichkolwiek uszkodzeń naszego towaru. Wystarczy go tylko dokładnie nią owinąć.