Przekłucie uszu szybko i bezboleśnie

Prędzej, czy później, każda kobieta decyduje się na zabieg przekłuwania uszu. Kolczyki, to bardzo ważna i atrakcyjna część biżuterii, która nieraz potrafi urozmaicić każdą stylizację. Już bardzo młode dziewczynki chcą przekłuć uszy, na wszelki wypadek, by w przyszłości móc nosić kolczyki. 

Żeby nosić kolczyki, trzeba przekłuć uszy

przekłuwanie uszu poznańTaka jest prawda. Oczywiście te z pań, które nie zdecydowały się zawczasu na przekłuwanie uszu, a później potrzebują szybko nosić kolczyki, mogą zdecydować się na klipsy. Jednak przekłuwanie uszu Poznań, to już niemal tradycja zakorzeniona w kulturze i większość dziewcząt robi to w bardzo młodym wieku. Nawet jeżeli później w dorosłym życiu nie noszą kolczyków na co dzień, to cieszą się, że mają taką możliwość. W końcu kolczyki, to w jakimś stopniu atrybut kobiecości. Poza tym, samo przekłuwanie uszu nie trwa długo i jest niemal bezbolesne. Później kilka dni noszenia kolczyków antybakteryjnych i można już cieszyć się noszeniem biżuterii wykwintnej, codziennej, czy jakiejkolwiek innej, jaka nam przyjdzie do głowy. Kolczyki znakomicie się komponują zwłaszcza z długimi włosami i nieraz potrafią sprawić, że nasza stylizacja nabierze zupełnie nowego wymiaru. Biżuteria jest istotnym dodatkiem do każdego stroju. Niejednokrotnie bez kolczyków nasz wygląd wydaje się niepełny. Przywykliśmy kulturowo do widoku przekłutych uszu i kolczyków – kiedy tego nie ma to wydaje nam się, że czegoś brakuje.

Przekłuwanie uszu trwa chwilkę, a korzyści, jakie później mamy z noszenia biżuterii są wymierne – przede wszystkim dla nas samych, dla naszego samozadowolenia i samooceny. Kobiety lubią biżuterię, lubią kombinować, wymyślać stylizacje i dobierać dodatki. Warto zatem przekłuć uszy, żeby mieć w tej materii większe pole manewru.