Przedłużanie rzęs u kosmetyczek w Łodzi

 

W dzisiejszych czasach kobiety mają naprawdę ułatwione zadanie pod względem makijażu. Dziś u kosmetyczki możemy zrobić niemalże wszystko. Mamy możliwość nie tylko wykonania trwałego makijażu permanentnego, ale także przedłużenia swoich rzęs.

Piękne rzęsy dzięki wizycie u kosmetyczki

Kosmetyka w ŁodziJakiś czas temu zdecydowałam się na wykonanie sobie makijażu permanentnego. Najpierw poszłam na zabieg, który sprawił, że moje brwi zaczęły wyglądać idealnie, acz wciąż naturalnie. Następnie zdecydowałam się także na zrobienie sobie kresek na oczach, a na końcu także i ust. Wszystko wyglądałoby naprawdę cudownie, gdyby nie moje krótkie i proste rzęsy. W zasadzie optycznie psuły one wizualny aspekt całego makijażu permanentnego. Nigdy też nie miałam szczęścia do różnorakich maskar czy też tradycyjnych tuszy. Zawsze moje rzęsy były sklejone, albo przypominały tzw. nogi pająka. Kosmetyka w Łodzi stoi na naprawdę wysokim poziomie o czym sama się przekonałam, więc postanowiłam udać się także na przedłużanie rzęs metodą 1:1. Nie chciałam jednak tak widocznego wachlarzu rzęs, który przypominałby sztuczne, lecz zależało mi na jak najbardziej naturalnym efekcie. Muszę przyznać, że kosmetyczka spisała się na medal. Cały zabieg nie był w żaden sposób bolesny, a ja czułam się jakbym właśnie leżała w SPA, a nie w gabinecie kosmetycznym! Efekt jednak przekroczył moje najśmielsze oczekiwania. Nie dość, że moje rzęsy miały naturalną długość, to jeszcze były doskonale podkręcone!

Niektóre kobiety, a także mężczyźni mogą cieszyć się tzw. sarnimi rzęsami, czyli właśnie długimi i podkręconymi z natury, a teraz i ja takie właśnie miałam! Gdyby ktoś mnie nie znał, na pewno by pomyślał, że to są moje naturalne rzęsy! Teraz cały makijaż zajmuje mi nie pół godziny, a pięć minut. Dzięki makijażowi permanentnemu oraz przedłużonym rzęsom wystarczy, że nałożę podkład na twarz i gotowe!