Praca przy sprzątaniu firm

Kiedy skończyłam szkołę średnią, to bardzo chciałam pójść do pracy. Moi rodzice nie byli zamożni a ja chciałam nosić markowe ubrania tak samo jak moje koleżanki. Dlatego musiałam znaleźć pracę, ażeby być niezależną finansowo. Nie miałam doświadczenia i szukałam jakiegoś łatwego zajęcia.

Znalezienie pracy przy sprzątaniu firm 

sprzątanie firm we WrocławiuMoja koleżanka powiedziała mi, że firma sprzątająca poszukuje pracowników do sprzątania biur. Nie wymagali doświadczenia i dlatego postanowiłam złożyć swoje podanie o pracę. Mogłam wykonywać sprzątanie firm we Wrocławiu, ponieważ na porządkach się znałam. Często pomagałam mamie w domu i nie było w tym nic skomplikowanego. Byłam w pełni dyspozycyjna i dlatego udało mi się dostać pracę. Przydzielono mnie do grupy pięcioosobowej, która sprzątała dużą firmę na obrzeżach miasta. Z dojazdem nie było problemu, bo poruszałam się rowerem i do pracy mogłam dojechać bez problemu. Cieszyłam się, że udało mi się znaleźć pracę przy sprzątaniu biur, ponieważ było to łatwe zajęcie, z którym od pierwszego dnia świetnie sobie radziłam. Szybko i dokładnie sprzątałam, co od razu zostało docenione przez mojego pracodawcę. Otrzymałam umowę o pracę i dostawałam więcej zleceń. Sprzątaniem biur zajmowałam się przez pięć dni w tygodniu, co rzecz jasna przekładało się na wysokość moich zarobków. Sprzątanie biur sprawiało mi przyjemność i lubiłam swoją pracę. Przy okazji poznałam wiele interesujących osób. Ludzie pracujący w biurach byli bardzo sympatyczni i życzliwi.

Zarobione pieniądze mogłam przeznaczyć na swoje potrzeby. Kupiłam sobie bardzo dużo markowych ubrań. Wychodziłam z koleżankami na imprezy, bo było mnie w końcu na to stać. Byłam szczęśliwa, że mogłam zarabiać i praca mi się podobała. To było bardzo ważne w życiu.