Potrzebowałem medali dla dzieci na obóz

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego. Latem postanowiłem dorobić sobie trochę do pensji pracując jako koordynator zajęć sportowych na obozie letnim dla dzieci. W trakcie obozu miały odbywać się zawody sportowe i na koniec najlepsi zawodnicy mieli odebrać nagrody rzeczowe. Postanowiłem zakupić pamiątkowe medale dla najlepszych uczestników obozu.

Kupno medali dla najlepszych uczestników zawodów

medaleUzyskałem fundusze na ten cel. Teraz musiałem jeszcze tylko znaleźć sklep, gdzie będzie można dostać takie medale w bardzo dobrej, niskiej i przystępnej cenie. Znajoma z pracy poleciła mi pewien sklep sportowy, gdzie sama w zeszłym roku kupowała takie pamiątkowe medale dla uczestników. Udałem się tam, i jak się już wkrótce przekonałem to był bardzo dobry wybór. Bez problemu dostałem w tym sklepie takie medale jakich potrzebowałem. Były to tanie, ale wytrzymałe medale pamiątkowe, które świetnie nadawały się jako nagrody dla dzieci. Wybrałem medale w kolorze złotym, srebrnym i brązowym dla najlepszej trójki na zawodach. Dużą zaletą tych medali było to, że mogłem na nich wygrawerować odpowiedni napis. Zdecydowałem się napisać na medalach, że jest to pamiątka z letniego obozu sportowego. W sklepie od razu wygrawerowano mi taki napis na każdym medalu. Byłem z tego bardzo zadowolony, tym bardziej że napis był wyraźny i prezentował się bardzo ładnie.

Zakupione przeze medale bardzo spodobały się uczestnikom zawodów sportowych na obozie. Mimo iż nie były wykonane z prawdziwych kruszyw szlachetnych były bardzo dobrze wykonane i pięknie prezentowały się w słońcu, na szyjach uczestników. Takie medale to świetna pamiątka dla dzieciaków. W odróżnieniu od innych nagród rzeczowych nie niszczą się i można je przechowywać przez wiele, wiele, lat.