Potrzebowałam szybko dostać się do stomatologa

Bardzo lubię jeść orzechy. Ostatnio oglądając film chrupałam sobie orzechy, do momentu w którym nie poczułam chrobotania w jamie ustnej i gorzkiego posmaku krwi. Zorientowałam się dosyć szybko, że to po prostu ząb. Złamałam zęba. I to całkiem fatalnie, ponieważ była to górna jedynka. Musiałam pilnie dostać się do stomatologa. Nie mogłam chodzić z taką dziurą w szczęce.

Gdzie w Żywcu dostanę się do stomatologa?

stomatolog żywiecJestem przedstawicielem handlowym i na co dzień spotykam się z klientami. Wzięłam dzień wolny i liczyłam na to, że uda mi się tego dnia dostać do stomatologa. Zazwyczaj nie miałam żadnych problemów z zębami, dlatego nawet nie wiedziałam, gdzie mogłabym udać się do stomatologa w Żywcu. Poszukiwania odpowiedniego stomatologa rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: stomatolog żywiec, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć polecany i rekomendowany gabinet stomatologiczny. Pacjenci chwalili to miejsce jako bardzo profesjonalne, gdzie przyjmują najlepsi stomatolodzy z Żywca. Pracowali oni w trybie pogotowia stomatologicznego, dzięki czemu nie było problemów z dostaniem się do nich o każdej porze dnia i nocy. Wiele osób chwaliło również jednego ze stomatologów, który był bardzo cierpliwy dla pacjenta i leczył w sposób bezbolesny, stosując przy tym najnowsze metody leczenia.

Zachęcona takimi pozytywnymi komentarzami na temat tego gabinetu stomatologiczne, zdecydowałam się zapisać na wizytę. Zadzwoniłam na podany numer telefonu i umówiłam się na ten sam dzień. Już kilka godzin później byłam po wizycie u stomatologa, z której byłam bardzo zadowolona. Wybrany przeze mnie stomatolog okazał się bardzo profesjonalny i kompetentny. Szybko i sprawnie udało mu się nadlać złamaną część mojego złamanego zęba.