Pościel z tkaniny Minky do wózka

Spotkaliście się kiedykolwiek z tkaniną Minky? Mięciutka, jak chmurka, ciepła i najważniejsze, co ją charakteryzuje to bubbles na całej powierzchni. Małe, wypukłe kropeczki, które sprawiają, że nie można się powstrzymać przed ich głaskaniem. Właśnie prezent z tego uroczego materiału dostała moja mała, dwumiesięczna córeczka.

Idealna pościel do wózka z tkaniny Minky

komplet pościeli do wózka minkyNa podarunek składał się komplet pościeli do wózka minky. Podusia i kołderka są niezwykle przyjemne w dotyku. Córeczka cały czas przebiera paluszkami po wypukłościach, głaszcze je i szarpie. Widać, że sprawia jej to dużo przyjemności, a także ćwiczy rączki i umiejętność chwytania. Pościel jest dwustronna: jedną część stanowi Minky, a drugą typowa pościelowa bawełna. Takie rozwiązanie zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w wózku i zapobiega przegrzewaniu ciałka bobasa. Minky nie tylko jest bardzo przyjemne w dotyku, ale również skutecznie chroni przed chłodem, a kołderka świetnie sprawdza się także jako mata do zabawy. Moja córeczka dostała komplet pościeli w kolorze szarym, z częścią bawełnianą w cienkie szaro-różowe paseczki. Komplet jest niezwykle estetyczny i idealnie wpasowuje się w design dziecięcej gondoli. Obok pięknego wyglądu i przyjemnej miękkości Minky to również tkanina oddychająca i hipoalergiczna, dzięki czemu mogą jej używać nawet najbardziej wymagające maluszki.

Dzięki kompletowi pościeli do wózka z Minky możemy cieszyć się długimi spacerami, w czasie których córeczka bardzo dobrze się wysypia. Prezent uważam za jeden z najlepszych, jakie można podarować nowo narodzonemu dzieciaczkowi i jego rodzicom. Piękny i praktyczny zarazem, a przy tym bezpieczny oraz trwały. Minky bardzo dobrze się pierze i w ogóle się nie mechaci, dzięki czemu może służyć przez długi czas.