Plusy czarteru jachtów

Myśląc o wakacjach na wodzie na własnej (wynajętej) łodzi, trudno w zasadzie wymienić wszystkie zalety. Jest ich po prostu mnóstwo. Mało tego, jeśli wyczerpiemy możliwości tradycyjnego wynajmu, możemy skorzystać z dodatkowych usług, możliwości jakie przedstawia wypoczynek nad wodą lub po prostu zmienić miejsce – jesteśmy przecież mobilni.

Czarter jachtów na Mazurach – Moj-rejs.pl to sprawdzony partner

Tu trzeba by się raczej zastanowić czego czarter jachtów na Mazurach – Moj-rejs.pl nam nie gwarantuje. Ale przejdźmy do rzeczy… Własna łódź to przede wszystkim swoboda. Własna przestrzeń, miejsce na własny bagaż, który wozimy ze sobą (nie musimy go przy tym dźwigać). Wynajem jachtu to tysiące zalet związanych z podróżowaniem. Gwarantuje poznanie znanych nam miejsc: jezior, mórz. Możemy wybrać się nad Morze Śródziemne albo Karaiby, możemy podróżować mniej lub bardziej uczęszczanymi szlakami i to niekoniecznie latem (na Seszele możemy wybrać się nawet wtedy, gdy u nas – w Polsce – szaleje zima). Nie jesteśmy więc ograniczeni urlopem – jest on możliwy nad wodą niezależnie od miesiąca na który przypada. Do tego nawet jeśli wypływamy na znane nam Mazury, to poznajemy je z nieco innej strony.

czarter jachtów na Mazurach - Moj-rejs.plMożemy nabrać dystansu do siebie i świata, obserwować przyrodę, cieszyć się świeżym powietrzem, słońcem, wiatrem we włosach. Do tego w tych cudownych okolicznościach możemy zajmować się tym co lubimy: pływaniem, czytaniem, opalaniem się, graniem w karty. Wszystko jest możliwe, gdy posiadamy łódź. Jest to więc niewątpliwie podniesienie jakości wakacji – spędzenie ich na jachcie to na pewno podniesienie komfortu, ekskluzywność, spełnienie marzeń. Aż szkoda nie skorzystać, gdy w dzisiejszych czasach jest to tak łatwe do osiągnięcia. To jeszcze nie koniec atrakcji. Można przecież połączyć przyjemne z pożytecznym. Pływanie jachtem to przecież szereg nowych umiejętności. W portowych salach konferencyjnych i przy boku instruktorów, możliwe jest zdobycie nowych umiejętności związanych z szeroką bazą szkoleń dotyczących uprawnień żeglarskich, a także dotyczących pływania i bezpieczeństwa nad wodą.