Nowoczesne lampy w salonie

Projektując salon w moim nowym mieszkaniu, do którego przeprowadzałem się wraz z żoną i dwójką dzieci zastanawiałem się jak sprawić żeby salon wyglądał nowocześnie i ciekawie, ale mimo wszystko było widać, że jest to salon rodzinny i przytulny. Oczywiście pomieszczenie to musiało być też po prostu funkcjonalne. Stwierdziłem, że będę musiał pokombinować trochę z dodatkami.

W salonie znajduje się dużo lamp

lampy do salonuPierwszą rzeczą jaką z żoną wybraliśmy do salonu była niesamowicie wygodna kanapa. Potem dokupiliśmy stolik kawowy, półki na książki inne tego typu rzeczy. Na końcu zająłem się kupnem lamp do salonu, które tak naprawdę wykończyły całe pomieszczenie i zespoliły wszystkie poszczególne elementy tego salonu w jedną całość. W pomieszczeniu tym postawiłem na dość nietypowe lampy do salonu, które stanowią świetną ozdobę pomieszczenia. Przede wszystkim, oprócz typowej lampy wiszącej w naszym salonie można znaleźć wysokie lampy podłogowe oraz oraz kinkiety. Lampa sufitowa jest najbardziej ozdobna. Jest to właściwie bardzo bogato zdobiony żyrandol, który jest też dość duży jeżeli chodzi o jego rozmiary. Znajduje się on na środku pokoju, a więc zwraca największą uwagę. Lampa ta jest utrzymana w stylu bardzo eleganckim, ale jednocześnie niezwykle dekoracyjnym. Lampą, która strasznie mi się podoba jest czarna lampa podłogowa, która jest przeciwnością lampy sufitowej, bo jest bardzo nowoczesna. Ale pasuje ona do salonu i bardzo ładnie współgra z jasną kanapą.

Myślę, że salon wyszedł mi naprawdę dobrze, bo udało połączyć mi się moje dizajnerskie zapędy z tym by pomieszczenie to wyglądało przytulnie. Ważne było też dla mnie to by cała rodzina czuła się w salonie komfortowo. Dlatego tez zadbałem o wygodne kanapy i odpowiednie oświetlenie. Myślę, że to właśnie oświetlenie „robi największą robotę” w tym pokoju i sprawia, że wygląda on tak dobrze.