Nadruk na opakowaniu foliowym

Kilka lat temu straciłam swoją pracę. Stało się tak z powodu panującego na świecie kryzysu ekonomicznego, który dotknął wiele dziedzin. Rynek pracy nie został oszczędzony. Firma, w której pracowałam postanowiła o cięciu etatów. Moje miejsce pracy, także było niepotrzebne w tamtym momencie.

Jaki nadruk na opakowaniu foliowym wybrać?

nadruki na opakowaniach foliowychRozpoczęłam poszukiwania pracy, co nie było takie łatwe. Dość długo zajęły mi poszukiwania. Po wielu miesiącach bezowocnego szukania postanowiłam, że muszę pomyśleć o założeniu własnej firmy. Na samym początku zastanawiałam się, co mogłabym robić, ale nie miałam pomysłu na nowy biznes. Postanowiłam poszukać inspiracji w internecie. Zaczęłam poszukiwania na forach tematycznych. Bardzo szybko okazało się, że jest duże zapotrzebowanie na nadruki na opakowaniach foliowych. Prawie wszystkie produkty był tak pakowane, dlatego też zapotrzebowanie było bardzo duże. Na samym starcie miałabym bardzo dużo odbiorców i nawet nie musiałabym ich za bardzo szukać. Musiałam rozejrzeć się za magazynem, gdzie będą wytwarzane i składowane moje opakowania foliowe z przygotowanym nadrukiem. Musiałam znaleźć kilku producentów opakować foliowych. Zastanawiałam się w późniejszym czasie nad własnym wytwarzaniem takich opakować, jednak na początku chciałam zacząć tylko od nadruków na takich foliowych opakowaniach. Musiałam przede wszystkim kupić też drukarki do foli, i to w liczbie kilku. Drukarki można było zakupić  nowe lub używane.

Ceny używanych drukarek do wydruku na foliowych opakowaniach były znacznie korzystniejsze niż te nowe. Pomyślałam, że najpierw byłoby lepiej kupić te używane, a potem jak wszystko pójdzie dobrze może pomyślę o większej ilości maszyn drukujących do foli. Maszyny udało mi się znaleźć bardzo szybko.