Moje wrażenia z hotelu nad jeziorem Białym

Właśnie wróciłem z wakacji, dlatego chciałbym podzielić się swoją opinią na temat miejsca zabaw i hotelu, w którym spałem. Pojechałem nad jezioro Białe. Jak się okazało, był to dobry wybór dla mnie oraz mojej rodziny. Zacznijmy od początku, czyli od samej rezerwacji oraz przyjazdu, a także lokalizacji jeziora Białego na mapie Polski.

Mój wyjazd do hotelu nad jeziorem Białym

hotel nad jeziorem białymJezioro Białe zlokalizowane jest w pobliżu wsi Okuninka. Znajduje się w niej kilka hoteli, a także wiele atrakcji wodnych. Rezerwacja mojego hotelu to była niezwykle prosta sprawa. Wystarczyło wybrać pokój na stronie hotelu, a także umieścić stosowną do jakości pokoju przedpłatę. Hotel nad jeziorem Białym był bardzo ciekawie usytuowany. Od wschodniego okna widziałem całe jezioro, jednak bez publicznej plaży. Była to ogromna zaleta, ponieważ spędzanie wieczorów przy herbacie, patrząc na wodę, jest bardzo odprężające. Od północnego okna widziałem plażę publiczną, co również było przydatne. Mogłem zaplanować wyjście nad wodę wtedy, kiedy jest najmniej turystów. Widziałem także poszczególne fragmenty plaży, gdzie mogę wybrać się na obiad lub wynająć łódkę, albo rower wodny. Co do standardu, trzeba przyznać, że był adekwatny do ceny, jaką musiałem zapłacić. Śniadania oraz kolacje były wliczone w cenę, a na specjalne żądanie przynoszone do pokoju. Dostępna była także usługa polegająca na budzeniu gości o odpowiedniej porze, w ciągu całego dnia.

Wynajmując hotel zlokalizowany nad jeziorem Białym, nie będziesz się nudził, ponieważ on sam w sobie jest atrakcją. Do tego możesz skorzystać z wielu atrakcji wodnych, które czekają na Ciebie przy plaży oraz na molo. Gdybym miał pojechać jeszcze raz nad to jezioro, jedyne co zmieniłbym to długość trwania, na o wiele dłuższe.