Mam własne wizytówki!

 

Kiedy zaczęłam prowadzić swój własny biznes właściwie nie spodziewałam się, że ktokolwiek jeszcze używa wizytówek. Tymczasem okazało się, że mimo całkowitej cyfryzacji i zupełnie innego podejścia do kierowania firmą niż kiedyś to posiadanie własnej wizytówki nadal jest ważne i potrzebne.

Szukałam tanich ale ładnych wizytówek

tradycyjne tanie wizytówkiBardzo zależało mi na tym by moje wizytówki 24h były dość proste i eleganckie ale mimo ty przyciągały wzrok. Nie umiem projektować takich rzeczy, więc postanowiłam zgłosić się do profesjonalisty. Jednakże nie mogłam przeznaczyć na nie bardzo dużych funduszy. Tradycyjne tanie wizytówki można zamówić oczywiście przez Internet ale ja zdecydowałam się na drukarnię w swoim mieście. Szczerze mówiąc wolę kontakt w cztery oczy, nie ważne czy z klientami mojej firmy czy w sytuacji kiedy to ja jestem klientką. W przypadku zamówienia wizytówek chciałam osobiście porozmawiać z osobą, która miała zaprojektować i wydrukować moje wizytówki. Chciałam żeby wyglądały one ładnie i były eleganckie ale jednocześnie nie znam się na tym temacie, więc potrzebny był mi specjalista, który będzie wiedział co dobrze wygląda na takim małym wydruku i co jest popularne wśród innych klientów. Wybrałam drukarnię, w której kiedyś zamawiałam już sporo rzeczy m.in. ulotki i papier firmowy. Wiedziałam, że jest to solidna firma, która szybko i porządnie wykonuje zamówienia, więc zdecydowałam się by znów skorzystać z jej usług.

Myślę, że wizytówki dodają każdemu pracownikowi czy właścicielowi firmy jeszcze większego profesjonalizmu. Wizytówki, które zaprojektowano i wydrukowano dla mnie w drukarni są naprawdę ładne i eleganckie. Cieszę się, że zdecydowałam się na zamówienie własnych wizytówek, bo uczucie kiedy trzyma się w ręku swoją własną wizytówkę jest naprawdę ciekawe.