Kubki z papieru przeznaczone dla dzieci

 

Moja córka obchodzi w tym miesiącu swoje piąte urodziny. Z racji tego, że ma mnóstwo przyjaciół w przedszkolu, którzy zapraszają ją na swoje urodziny, postanowiliśmy wyprawić jej wspaniałe przyjęcie dla wszystkich koleżanek i kolegów. Kwestiami organizacyjnymi zajęłam się ja wraz z przyjaciółką. Mąż zajął się robieniem zakupów.

Bajkowe kubki na przyjęcie urodzinowe

kolorowe kubki jednorazoweDziecięce przyjęcia urodzinowe są pełne radości i beztroskiej zabawy, jednak wymagają intensywnych przygotowań. Im więcej dzieci jest zaproszonych, o tym więcej rzeczy trzeba zadbać. Dzieci w wieku przedszkolnym bowiem są bardzo ruchliwe i wymagają mnóstwa atrakcji, które spowodują, że nie będą się nudzić. Na szczęście udało mi się zatrudnić dwóch animatorów wraz z klaunem, które odciążą mnie od tego wymagającego zadania, jakim jest zabawianie małych gości. Ja zajęłam się wystrojem pokoju. Jestem bardzo zadowolona z tego, że udało mi się zamówić przez Internet kolorowe kubki jednorazowe oraz talerzyki do kompletu. Dzięki temu uniknę zmywania a dzieci będą miały dużo frajdy. Każde z nich dostanie bowiem kubki z innym wzorem. Na jednorazowych naczyniach są bowiem nadrukowane różne postacie z bajek. Talerzyki i kubki wykonane są z papieru, co oznacza, że po wyrzuceniu ich, są mniej szkodliwe dla środowiska, niż naczynia plastikowe. Z racji tego, że po nakryciu stołu zostało mi sporo kubeczków, postanowiłam wykorzystać je do stworzenia upominków. Do kubków wsypałam więc słodycze, zapakowałam w celofan i przewiązałam kolorowymi wstążkami.

Dziecięce przyjęcia wymagają pięknych dekoracji, mnóstwa atrakcji i słodkości. Postanowiłam zadbać o te wszystkie czynniki przy organizacji przyjęcia mojej córki. Jednym z ważniejszych elementów nakrycia stołu są na przykład kolorowe talerzyki oraz kubki z papieru.