Karol Piątek – Fotografia – Zdjęcia plenerowe, ślubne, okolicznościowe

Fotograf Karol Piątek pasjonuje się fotografią od wielu lat. Wykonuje zdjęcia, w które wkłada całe swoje serce. Jest otwarty na propozycje i pomysły Klientów, do których zawsze podchodzi indywidualnie z dużą dozą sympatii. Dzięki temu każda osoba uczestnicząca w jego sesji może liczyć na profesjonalizm i oryginalność wykonanych fotografii, bez poczucia nieśmiałości czy spięcia.
W ofercie Karola Piętki znajdą Państwo nie tylko zdjęcia ślubne, ale też zdjęcia narzeczeńskie, portrety czy fotografie ciążowe. Dodatkowo, fotograf udostępnia swe umiejętności firmom, dla których wykonać może zdjęcia ich produktów.
Osoby marzące o wyjątkowych zdjęciach, które uwiecznią najpiękniejsze chwile w ich życiu, powinny zapoznać się z portfolio artysty, które zawiera wiele wyjątkowych fotografii. Dodatkowo, pan Piątek posiada Certyfikat Fotografa Uroczystości Liturgicznych wydany przez Komisję ds. Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego Archidiecezji Krakowskiej, który zapewnia mu możliwość wykonywania zdjęć podczas uroczystości kościelnych.

Adres: Ogrodzieniec, woj. śląskie
Telefon: 535 385 858
Adres e-mail: karolpiatek@karolpiatek.pl
Strona internetowa: http://www.karolpiatek.pl/