Jak zaprojektować szafę na wymiar?

Jak każda kobieta mam bardzo dużo ubrań. Powoli zaczęły się one nie mieścić w mojej szafie. Postanowiłam kupić sobie nowy mebel. Niestety w żadnym sklepie meblowym nie mogłam znaleźć szafy, która spełniałaby moje oczekiwania. W końcu zdecydowałam się samodzielnie zaprojektować szafę na wymiar. Dzięki temu miałam pewność, że będzie ona dokładnie taka, jakiej potrzebowałam.

Skorzystałam z programu do projektowania szaf

szafy na wymiar program do projektowaniaZależało mi na stworzeniu idealnie dopasowanej do wnętrza mojej sypialni szafy na wymiar Program do projektowania z którego korzystałam polecił mi renomowany stolarz, który miał się zająć wykonaniem szafy w rzeczywistości. Dużą zaletą tego programu był fakt, że był on za darmo dostępny w internecie. Wystarczyło go tylko pobrać na swój komputer i zainstalować. Bardzo ważne było także to, że był on bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki niemu mogłam zaprojektować szafę w technologii 3D i od razu zobaczyć jak będzie ona prezentować się po wykonaniu w moim pokoju. Program ten był niezwykle dokładny i precyzyjny. Mogłam w nim tworzyć kilka projektów jednocześnie i zapisywać je po to, aby móc je porównać i wybrać taki, jaki najbardziej mi się spodoba. Dodatkowym atutem była także możliwość stworzenia bazy okuć i materiałów. Dzięki niej projekt nie był czarno biały, tylko kolorowy. Mogłam więc sprawdzić jaki kolor tworzyw będzie najlepiej prezentował się w moim mieszkaniu.

Po kilku dniach udało mi się wreszcie stworzyć taki projekt, do którego nie miałam żadnych zastrzeżeń. Dzięki interaktywności programu komputerowego z którego korzystałam, prosto z jego poziomu mogłam wysłać projekt do stolarza. Od razu odczytał on moją wiadomość i poprawił projekt o drobne elementy konstrukcyjne, których nie uwzględniłam. Już wkrótce moja szafa była gotowa.