Grzejniki JAGA – www.jaga.com.pl – grzejniki kanałowe, łazienkowe, dekoracyjne

Firma Jaga specjalizuje się w produkcji grzejników i istnieje na rynku od 1962 roku. Główna fabryka znajdująca się w Belgii produkuje rocznie około 400 000 metrów konwektorów i 100 000 sztuk grzejników dekoracyjnych. Firma cały czas rozrasta się i obecnie działa w ponad 65 krajach.

Jaga posiada szeroki wybór asortymentu grzewczego oraz koncentruje się na tworzeniu grzejników w najnowszej technologii o wydajnej mocy. Dzięki temu oszczędzani energii cieplnej staje się łatwiejsze, a ponadto innowacyjne i kreatywne grzejniki ozdobią każde pomieszczenie.

W ofercie firmy Jaga znajdą Państwo grzejniki pokojowe, które są energooszczędne, dzięki czemu zapewniają ciepło i komfort małym kosztem. Grzejniki dekoracyjne wykonywane są z najlepszej jakości materiałów na podstawie projektów proponowanych przez projektantów. Ozdobią one każdy pokój, nadając mu wyjątkowy charakter. W ofercie znajdują się także grzejniki dynamiczne, kanałowe z wentylatorem, które zapewniają ogrzewanie, chłodzenie i wentylację, nie zajmując przy tym wiele miejsca. Rozwiązanie te z powodzeniem zastąpić może główny system grzewczy i klimatyzacyjny.

Adres: Zwycięzców 28 lok. 26 , 03-938 Warszawa
Telefon: +48 22 672 88 82
Adres e-mail: info@jaga.com.pl
Strona internetowa: http://www.jaga.com.pl/