Gładkie ciało na zawsze dzięki depilacji laserowej

Depilacja laserowa to rozwiązanie, które wyróżnia się najwyższą skutecznością oraz efektami które długo się utrzymują. Nie jest to metoda łatwa i szybka, wymaga ona nieco umiejętności i warto wybrać się do specjalnego salonu kosmetycznego.  Pośród wielu depilatorów, absolutnym liderem jest firma Lumienis, która od ponad pół wieku uznawana jest jako złoty standard wsród depilacji 

Depilator lightsheer z gwarancją najlepszego standardu

lightsheer desireAmerykańska firma w swojej ofercie posiada wiele modeli depilatorów laserowych. Jednym z najlepszych dostępnych jest model lightsheer desire, który posiada dwie głowice zabiegowo o różnych wymiarach dla komfortowego wykonywania depilacji. Urządzenie to charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem dla pacjenta, co zostało docenione przez FDA – Food & Drug Administration,  organ cieszący się respektem na całym świecie, oceniający bezpieczeństwo poszczególnych rozwiązań medycznych. Energia, która wytwarza laser jest całkowicie bezpieczna dla człowieka, ponieważ działa ona powierzchniowo i nie wpływa na żadne funkcje naszego ciała. Energia, która wyzwalana jest przez diody lasera trafia do mieszka włosowego, gdzie zamieniana jest w ciepło, co powoduje jego uszkodzenie. W ten sposób, melanina zostaje usunięta co zapobiega powracającemu owłosieniu. Laser lightsheer to prawdziwy lider na rynku depilatorów, dzięki któremu coraz to więcej klientów zostaje całkowicie usatysfakcjonowanych rezultatami depilacji.

Lasery od Amerykańskiej firmy zostały docenione przez specjalistów na całym świecie. Łatwość ich obsługi, niezawodność oraz wysoka skuteczność zagwarantowały milionom ludzi rozwiązanie problemu z powracającym owłosieniem. Warto wybrać najlepsze możliwie rozwiązanie, dla najlepszych rezultatów i satysfakcji.