Funkcjonalne meble do łazienki

Bolączką wielu mieszkań jest zbyt mała łazienka. Nie widzieć czemu projektanci starszego typu mieszkań oszczędzali powierzchnię użytkową projektując małe łazienki. Jeśli dotyczy nas ten problem, to jedyne co możemy zrobić, to urządzenie takiej łazienki w funkcjonalny sposób, aby uzyskać trochę wolnej przestrzeni.

Biała szafka łazienkowa

szafki łazienkowe pod umywalkęJedyny sposób na zyskanie trochę wolnej przestrzeni w łazience, co sprawi że łazienka będzie wyglądać na większą i będziemy mogli korzystać z niej w bardziej komfortowy sposób. Najwięcej miejsca możemy uzyskać wymieniając meble łazienkowe na bardziej funkcjonalne. Szafki łazienkowe pod umywalkę pozwalają uzyskać nam dość sporo wolnej przestrzeni, ponieważ szafka zajmuje tylko tyle miejsca, ile zajmuje umywalka. Stawiając taką szafkę u siebie w łazience nie tracimy ani trochę wolnego miejsca, ale zyskujemy za to dodatkową szafkę, do której możemy skorzystać na przykład kosmetyki. Najlepiej sprzedają się szafki koloru białego, ponieważ wpasowują się one bardzo dobrze w wystrój łazienki. Najpopularniejszym kolorem w jakim wykonane są umywalki, także jest kolor biały, dzięki temu taka szafka razem z umywalką świetnie współgra. Szafka posiada dwoje drzwiczek, które posiadają systemu automatycznego domykania się. Wewnątrz szafki znajdują się półki, na których możemy układać dowolne przedmioty. Szafka pokryta jest kilkoma warstwami lakieru, dzięki temu wygląda świetnie, a warstwa lakieru jest wytrzymała.

Większość sklepów z branży meblarskiej, zarówno stacjonarnych, a także internetowych, posiada w swojej ofercie tego typu meble, więc znalezienie miejsca, gdzie możemy nabyć taką szafkę nie będzie trudne. Wyżej opisaną szafkę do łazienki, możemy kupić za kwotę od dwustu pięćdziesięciu do czterystu złotych.