Dobrej jakości porcelana

Kiedy otrzymałem zaproszenie na urodziny swojej szefowej, niekoniecznie wiedziałem jak odnaleźć się w tej sytuacji. Nie miałem pojęcia, jaki mam jej podarować prezent. Jest ona osobą dystyngowaną, która przychodzi do pracy ubrana bardzo elegancko. Nie chciałem więc, by podarek, który jej wręczę, należał do pospolitych. Po długim namyśle stwierdziłem, że dobrym prezentem będzie porcelanowy zestaw kawowy.

Zakup porcelanowej zastawy na sztuki

dobra porcelana na sztukiMoja szefowa jest kobietą dystyngowaną. Mam z nią dobre relacje. Często jemy wspólnie w pracy lunche, podczas których opowiadamy sobie o życiu prywatnym. Mamy kilka wspólnych pasji, dzięki czemu mamy o czym rozmawiać. Muszę jednak przyznać, że byłem nieco zdziwiony, gdy szefowa zaprosiła mnie na swoje urodziny. Takiej nobilitacji się bowiem nie spodziewałem. Zaproszenie jednak przyjąłem bez zastanowienia. Byłem bowiem ciekaw, jakimi ludźmi się ona otacza. Kwestią problematyczną był jednak wybór prezentu. Długo się nad nim zastanawiałem. Nie chciałem, by było to coś zwykłego, pospolitego. Dlatego też po niezwykle długich rozmyślaniach wpadłem na pomysł, że to, co może mnie zainteresować, to dobra porcelana na sztuki. Jak pomyślałem, tak też zrobiłem. Wybrałem się do świetnie wyposażonego sklepu z porcelaną, by w nim dobrać piękny zestaw kawowy składający się z kilku części. Miałem nadzieję, że taki podarek przypadnie do gustu mojej szefowej.

Wręczenie prezentu było dla mnie chwilą bardzo stresującą. Mimo że porcelana była piękna, to i tak nie miałem pojęcia, czy trafię w gust szefowej. Jednak gdy na jej twarzy ujrzałem szeroki i szczery uśmiech, nie miałem już żadnych wątpliwości. Kupiłem jej odpowiedni prezent, który bardzo jej się spodobał. Mam nadzieję, że często będzie z tej porcelanowej zastawy piła kawę.