Decyzje weselne podejmowane w stresie i emocjach

Każdy z nas planując ślub i wesele na śląsku posiada niestety wiele nerwów i stresu. Ponieważ często jest to jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu, i wszystko musi by perfekcyjnie dobranie i zorganizowane. Jednak by tak się stało, musimy wziąć na spokojnie po kolei wszystko w swoje ręce i zacząć działać.

A co z DJ na wesele?

dj na weselePierwsze co musimy zrobić to zdecydować jaki ślub chcielibyśmy mieć, czy cywilny, czy kościelny a może konkordatowy. Następnie wybieramy datę, w której miałaby się odbyć nasza cala ceremonia i uroczystość. Później powinniśmy zastanowić się kogo i jakich gości zaprosić, oraz zliczyć łącznie całą liczbę osób. Jest ona potrzebna nam od razu przy rozpoczęciu wszelkiego typu rozwiązań związanych ze ślubem i weselem, gdyż w ten sposób będziemy mogli swobodnie zarezerwować sale i lokal zgodnie z daną ilością osób. Wybierając dany lokal warto kierować się wyglądem, miejscem oraz proponowanym przez nich menu co jest bardzo istotnie, ponieważ nie zapominajmy że wesele ma być weselem są tańce, jest zabawa to i jedzenie powinno być. Dobieramy je według własnego uznania ale i również budżetu, powinniśmy tak je zaplanować by było rozdzielone na całą noc naszej wspaniałej zabawy. Następnie powinniśmy zasięgnąć wszelkiej informacji na temat najlepszego kamerzysty oraz fotografa, zdecydować się którego wybieramy i udać się z nim na rozmowę, w celu zarezerwowania daty na nasz ślub. Kolejną ważną osoba jest DJ na wesele dzięki któremu będziemy mieli wiele wspomnień.

Właśnie DJ dostarcza nam wielu emocji, a przede wszystkim znakomitej zabawy podczas naszego wesele, do niego należą oczepiny które niemalże zawsze należą do najśmieszniejszych czynności na weselu, oraz pierwszy taniec jaki wymarzą sobie młodzi, i świetny podkład muzyczny kiedy przychodzi moment, by podziękować naszym kochanym rodzicom za nasze życie i całowieczną troskę jaką nas darzyli i będą wciąż darzyć. Niemniej jednak pamiętajmy, że wybór i typ muzyki możemy ustalić i wybrać sobie sami, jest to indywidualny wybór.