BUD-STOL – blacharstwo artystyczne, blacharstwo tradycyjne, metaloplastyka

BUD-STOL „W” s.c. jest jedną z firm zajmujących się blacharstwem artystycznych, tradycyjnym i metaloplastyką. Powstała po przekształceniu się Zakładów Budowlano-Usługowych w 1975 roku. Firma specjalizuje się w wykonywaniu robót remontowych, budowlanych i instalacyjnych. Posiada także doświadczenie w wykonywaniu robót dekarskich.

Firma BUD-STOL odnalazła równowagę pomiędzy ceną, jakością a czasem wykonania zlecenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z wieloma dostawcami materiałów budowlanych, realizuje zlecenia w krótkim czasie. Dodatkowo, Klienci liczyć mogą na wysoką jakość usług oraz fachową poradę specjalistów

W ofercie firmy BUD-STOL znajdą Państwo wykonywanie prac blacharskich, renowację obiektów zabytkowych czy wynajem specjalistycznego sprzętu (rusztowań i wind).

Zapraszam Państwa do skorzystania z usług firmy BUD-STOL, która posiada referencje między innymi Gimnazjum nr 8 we Wrocławiu i Spółki z o.o. „Centrum” Zakład Gospodarki Mieszkaniowej z siedzibą we Wrocławiu.

Adres: ul. Szeroka 48, Radwanice
Telefon: 71 31 17 008, 508 365 770
Adres e-mail: biuro@budstol.eu
Strona internetowa: http://www.budstol.eu/