Basen drewniany- nowoczesny i elegancki.

Czy basen w ogrodzie to propozycja jedynie dla bogaczy? Nie, ponieważ baseny nie muszą wyglądać jak te, które oglądamy w amerykańskich filmach. Do użytku przez rodzinę w ogrodzie w zupełności wystarczy dobry basen rozporowy, a jeżeli będą z niego korzystać jedynie małe dzieci, to nawet basen dmuchany.

Basen drewniany? Czemu nie!

Basen ogrodowyW sprzedaży mamy również baseny ogrodowe stelażowe, które należą do najdroższych, jednakże jeżeli wymagamy od produktu wytrzymałości przez wiele lat oraz możliwości swobodnego pływania, to warto postawić na takie właśnie model. A co powiedzieć o basenach drewnianych? Należą one do grupy basenów stelażowych i są wybierane przez kupujących z dwóch względów. Po pierwsze doskonale harmonizują z zielenią ogrodu dzięki swemu drewnopodobnemu wykończeniu. Nie musimy się martwić o ten materiał, ani specjalnie go pielęgnować czy chronić, ponieważ oprócz tego, że idealnie imituje drewno, jest niezwykle trwały. Na pewno spodoba się on dla wszystkich, którzy cenią estetykę i elegancję oraz przykładają uwagę do wyglądu ogrodu. Trzeba pamiętać, że basen stelażowy drewniany wymaga dłuższego czasu na rozłożenie i napełnienie wodą, jednakże jeżeli kochamy kąpiele w letni czas, nie zniechęci nas nawet taka perspektywa. Możemy być zarazem pewni trwałości tego rodzaju basenu. Jeżeli dokupimy do niego takie akcesoria jak zadaszenia basenowe, czas spędzamy w wodzie będzie jeszcze przyjemniejszy bez względu na skwar czy przelotny deszcz.

Jak widać nawet basen w ogrodzie może spełniać nasze wymagania estetyczne a do tego nie kosztować chorych pieniędzy więc nie odczujemy tego za bardzo po kieszeni.